Офіційні сайти відомств
» 2013 » Серпень » 14 » Щодо корупцiї та порушення прав людини в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна. ЗАЯВА СОУ.
17:08
Щодо корупцiї та порушення прав людини в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна. ЗАЯВА СОУ.

Заява
Проводу Спiлки офiцерiв України щодо корупцiї та порушення прав людини в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна


Спілка офіцерів України, будучи безкомпромісним борцем з корупцією в Україні, заявляє про своє засудження глибоко аморально-антизаконної корупційної системи, що останніми роками склалася в Київському військовому лицеї імені Івана Богуна. Дивлячись глибше факту «отримання генерал-майором Романенком Д.В. неправомірних грошових коштів», мусимо констатувати: в Київському військовому ліцеї Богуна сформована глибокоешелонована корупційна система, яка охопила керівництво ліцею, окремих офіцерів, учителів та представників Батьківських комітетів.
Відповидально заявляємо, що попри корупційні аномалії в Лицеї Богуна ще є здорові сили, спираючись на які, треба докласти всіх зусиль и врятувати Київський військовий ліцей для наших дітей, онуків, Українського війська та Держави.
СОУ заперечує будь-які інсинуації та закиди про те, що спроби очистити ліцей Богуна від корупційної зарази, є якимось підіграванням невідомим силам, що бажають знищити ліцей.
СОУ звертається до Міністерства оборони України, для посадових осіб якого, ситуація в ліцеї Богуна є тестом на спроможність побороти корупцію.
На жаль, доводиться констатувати, що крім корупції за нинішнього командування ліцею в цьому навчальному закладі мали місце факти порушення прав людини, які було оприлюднено за участі активістів СОУ на Прес-конференції в УНІАН.
Звертаємось до всіх здорових сил в суспільстві, Міністерстві оборони України, в Засобах масової інформації щодо необхідності побороти систему корупції і порушень в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна, і зберегти очищений навчальний заклад для справи підготовки майбутньої офицерської еліти України.


ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТУАТ УКРАЇНИ
ІІ СКЛИКАННЯ
КАПІТАН І РАНГУ  Є.ЛУПАКОВ


Прес-служба СОУ


zaiava sou Boguna


: 455 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz