Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 21 » Шевченківський день й День Героя у 2010 році
10:22
Шевченківський день й День Героя у 2010 році
Травень для українців найбільш насичений визначними історичними подіями, які потрібні для процесу ідентифікації й усвідомлення себе у світі, загартування нації та підвищення її життєдайного потенціалу. 

Ці події пов'язані з видатними постатями - українськими героями, які були ідеологами й організаторами національно-визвольної боротьби за незалежність України. До них належать Микола Міхновський - автор твору «Самостійна Україна» організатор збройного захисту УНР - загинув 3 травня 1924 року; Симон Петлюра та Євген Коновалець - загинули від рук московсько-більшовицьких окупантів 25 05 1926 й 23 05 1938 роках. 

Тарас Шевченко – ідейний й духовний батько українців, перепохований на Дніпрових кручах 22 травня.
Пилип Орлик – Гетьман України, творець першої Конституції України, соратник Гетьмана Мазепи, невтомний борець за волю України, помер в Ясах 24 травня 1742 року.

Українці, на відміну від окупаційних адміністрацій шанують своїх героїв, чим визначають незмінні цінності й національні пріоритети.

Пропонуємо черговий раз вшанувати великих українців в кожному куточку України й поза її межами, чим ствердити свої національні позиції й національні пріоритети. 

22 травня відбудуться заходи з вшанування Тараса Шевченка 

23 травня – День Героїв (Свято Героїв) – відбудеться вшанування всіх борців за волю України, великих Українців, визначних постатей українського державотворення. В Столиці України, на Байковому цвинтарі з 10.00 до 11.30 буде вшановано пам‘ять:
Миколи Міхновського, Михайла Грушевського, В‘ячеслава Чорновола, Слави Стецько, Кирила Осьмака, Василя Стуса, Олекси Тихого, Литвина, Джеймса Мейса, Анатолія Погрібного. (Організовує Українська патріотична Асоціація у складі 18 громадських об‘єднань КУН, УНП, ЦНВ, НРУ, СОУ, УНА-УНСО, ВОВ, ОУН, ОУН(д), Українська партія, Просвіта, «Тризуб», Політв‘язні, Меморіал, МЛ МіСМУ, ВО «Свобода», МНК, МНР, …).

Збір біля центрального входу, біля брами о 10.00 з прапорами, квітами.

В попередні роки громадськість проводила урочистості за участю відомих істориків, учасників визвольних змагань, повстанську ватру та віддання почестей салютом,на Замковій горі

На Аскольдовій могилі з 11.00 23.05 відбудеться вшанування пам‘яті Євгена Коновальця та Симона Петлюри = організовує ВО «Свобода».

25 травня, після 17.00 планується вшанування пам‘яті Головного Отамана Симона Петлюри, Олени Теліги, Олега Ольжича.

24 травня – вшанування пам‘яті Гетьмана України Пилипа Орлика (можна вшанувати 23 травня)

Пропонуємо Вшанувати пам‘ять українських героїв з відомої нам 1000 літньої героїчної історії в місцях помешкання українців й у першу чергу в Україні.
Запрошуємо всіх до участі в заходах

Українська патріотична Асоціація


: 796 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz