Офіційні сайти відомств
» 2011 » Жовтень » 14 » Севастопольські спілчани взяли участь у Всеукраїнській науковій військово-історичній конференції (+ відео)
00:14
Севастопольські спілчани взяли участь у Всеукраїнській науковій військово-історичній конференції (+ відео)
6-7 жовтня 2011 р. у Севастополі в стінах Військово-морського музею "Михайлівська батарея” відбулася VI-та Всеукраїнська наукова військово-історична конференція за темою "Воєнна історія Північного Причорномор’я та Таврії”.
У конференції, що проводилася за ініціативи Національного військово-історичного музею України під егідою Міністерства оборони України взяли участь провідні фахівці Збройних Сил України, історики, представники науково-дослідних, навчальних та культурно-просвітницьких закладів України, в тому числі й активні члени нашої організації, такі як: Мирослав Мамчак, Вадим Махно, Андрій Лубенець, Анатолій Данилов, Володимир Ульянов.
Тематика дводенної конференції охопила доволі широке коло аспектів воєнної історії Причорномор’я. Головну увагу науковців ініціатори заходу зосередили на дослідженнях військових конфліктів та бойових дій на території регіону, на особливостях озброєння та техніки, на іменах видатних військово-політичних діячів різних часів.
На конференції з доповідями виступили представники Інституту археології НАН України, Науково-дослідного центру гуманітарних проблем ЗС України, Національного університету "Юридична академія” імені Я. Мудрого, Харківського університету Повітряних Сил імені І. Кожедуба, Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, Київського національного університету імені Т. Шевченка, Академій ВМС імені П.С. Нахімова та Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, інших провідних вищих навчальних закладів.
Виступи членів виконавчого комітету Севастопольської організації "Спілки офіцерів України”: Лубенець Андрій Володимирович – "Перехід кораблів Чорноморського флоту під українську юрисдикцію в умовах загострення воєнно-політичної конфронтації більшовицької Росії з Україною у квітні 1918 року”; Мамчак Мирослав Андрійович – "Руйнування флоту УНР у першій російсько-більшовицько-українській війні. Більшовицькі репресії у Севастополі та в Криму”.
Дуже цікавим для наших побратимів став виступ головного наукового співробітника відділу науково-технічної експертизи Національного університету оборони України, доктора історичних наук, професора Шевчука Василя Петровича (м. Київ) на тему: "Севастопольська Спілка офіцерів України на етапі створення Військово-Морських Сил України”.
На переконання організаторів наукової військово-історичної конференції, вона сприятиме відродженню, розвитку та популяризації воєнно-історичної науки в Україні.
За матеріалами конференції буде виданий збірник, який стане важливим джерелом інформації і поштовхом для майбутніх досліджень науковців.

Севастопольська організація СОУ.


Відео ТРК БРИЗ


: 573 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz