Офіційні сайти відомств
» 2013 » Серпень » 25 » Севастопольські спілчани в День Незалежності стали меценатами та розпочали зйомки фільму про участь у морських походах Тараса Шевченка.
18:58
Севастопольські спілчани в День Незалежності стали меценатами та розпочали зйомки фільму про участь у морських походах Тараса Шевченка.
Севастопольська організація Спілки офіцерів України під час святкових заходів Дня незалежності виступила в якості меценатів для всіх присутніх на святі біля памятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ.
 
44373534148398835929
Так, кожен бажаючий міг собі взяти безкоштовно декілька добірок книжок національно-патріотичної тематики з більше 100 екземплярів, які були представлені активним членом СОУ полковником Анатолієм КАПІНОСОМ. 

Також під час святкування розпочалися зйомки фільму про участь у морських походах Тараса Шевченка по Аральському морю. Автор сценарію, режисер та продюсер фільму заступник голови Севастопольської організації СОУ капітан 2-го рангу Тимур БАРОТОВ за кінотрадицією розбив символічну тарілку біля підніжжя пам'ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ. 

1262943_10201951977786111_888980246_o

Автор сценарію, режисер та продюсер фільму заступник голови Севастопольської організації СОУ капітан 2-го рангу Тимур БАРОТОВ з символічною тарілкою біля пам'ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ  (Фото Миколи ВЛАДЗІМІРСЬКОГО). 

10259519414570094857

НА ФОТО: Голова Севастопольської СОУ підполковник В.Касюк (ліворуч) та лауреат премії імені В'ячеслава Чорновола за написання книги "Тарас Шевченко і флот" капітан першого рангу Мирослав МАМЧАК  під час свята. 


Севастопольська організація СОУ

: 925 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 1
1 Андрій  
0
Молодці! Дякую, Тимуре!


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz