Офіційні сайти відомств
» 2010 » September » 7 » Севастопольська СОУ відзначила своє 19-річчя (відео ТРК Бриз)
22:09
Севастопольська СОУ відзначила своє 19-річчя (відео ТРК Бриз)

: 538 | : PORTAL_SOU | : 4.5/2
: 2
0
2 галата владислав   [Entry]
Чи почули???СОУ вимагає від Верховної Ради фінансування будівництва української школи-колегіумуу м. Севастополі у повному обсязі (листи до ВРУ і КМУ) На підставі наведеного, керуючись ст.. 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» просимо: 1. При формуванні бюджету на 2011 рік, передбачити фінансування будівництва української школи-колегіуму у м. Севастополі у повному обсязі. А для з’ясування причин зупинення будівництва школи-колегіуму у м. Севастополі, створити комісію з залученням представників нашої громадської організації. 2. При підготовці планів урочистих концертів до державних свят враховувати процес військово-патріотичного виховання воїнів ЗСУ та інших військових формувань, зважаючи на те що новітній державі Україна лише 19 років.

0
1 галата владислав   [Entry]
Вже навіть у Севастополі розчарувалися харківською угодою Януковича та Медведєва http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/4c878bce68e54/


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Login:
Password:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  September 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Powered by uCoz