Офіційні сайти відомств
» 2011 » Грудень » 8 » "...розпочати інформаційну кампанію по міжнародному визнанню 8 грудня як МІЖНАРОДНОГО СВЯТА ЛІКВІДАЦІЇ РАДЯНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ!"- Євген Лупаков
11:19
"...розпочати інформаційну кампанію по міжнародному визнанню 8 грудня як МІЖНАРОДНОГО СВЯТА ЛІКВІДАЦІЇ РАДЯНСЬКОЇ ІМПЕРІЇ!"- Євген Лупаков
Шановні друзі!
За здобуття Незалежності держав найстрашнішої імперії світу - СРСР, спадкоємниці не менш кровожадної російської імперії, віддали життя мільйони кращих синів і дочок окупованих москалями народів. Але вже 20 років ні нині Незалежні держави зі складу тодішньої імперії, ні інші народи світу і в першу чергу США, чомусь не святкують міжнародне Свято ліквідації радянської імперії?
Пропоную розпочати інформаційну кампанію по міжнародному визнанню 08 грудня як міжнародного Свята ліквідації радянської імперії!
Вітаю всіх патріотів з нашим святом!


08 грудня щорічно — міжнародне Свято ліквідації радянської імперії.
08 грудня 1991р.(неділя) Союз РСР припинив своє існування як суб'єкт міжнародного права і геополітичної реальності. У Віскулях (Брестська область, Білорусь) — резиденції білоруського уряду в Біловезькій пущі — президенти України Леонід Кравчук, РРФСР — Борис Єльцин і голова Верховної ради Республіки Білорусь Станіслав Шушкевич підписали Біловезьку угоду про ліквідацію СРСР, який припинив своє існування як суб’єкт міжнародного права і геополітична реальність (10 грудня 1991р. угода була ратифікована Верховними Радами Білорусії і України, а 12 грудня – Верховною Радою Росії) та створення Співдружності Незалежних Держав (СНД). 13 грудня в місті Ашхабад (Туркменія) відбулася зустріч президентів п'яти центральноазіатських держав, що входили до складу СРСР: Казахстану, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану і Узбекистану. Її підсумком стала Заява, в якій країни виразили згоду увійти до організації СНД за умови забезпечення рівноправної участі суб'єктів колишнього Союзу і визнання всіх держав СНД як засновники.

Окрема угода була укладена щодо здійснення єдиного контролю над наявною в державах ядерною зброєю. 21 грудня 1991р. в Алмати (Казахстан) глави 11 суверенних держав (окрім прибалтійських держав і Грузії) підписали протокол до цієї угоди, в якій підкреслили, що Азербайджанська Республіка, Республіка Вірменія, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан, Киргизька Республіка, Республіка Молдова, Російська Федерація, Республіка Таджикистан, Туркменістан, Республіка Узбекистан і Україна на рівноправних началах утворюють Співдружність Незалежних Держав. Учасники зустрічі одностайно прийняли Алматинську декларацію, що підтвердила прихильність колишніх союзних республік до співпраці в різних областях зовнішньої і внутрішньої політики, проголосила гарантії виконання міжнародних зобов`язань колишнього Союзу РСР. Пізніше, в грудні 1993р. , до СНД приєдналася Грузія. СНД діє на підставі статуту, прийнятого Радою глав держав Співдружності 22 січня 1993р. . Грузія припинила своє членство в СНД 18 серпня 2009р. — через рік після відповідного про це повідомлення. Таке рішення було прийняте у зв`язку з військовим конфліктом між Росією і Грузією в Південній Осетії та Абхазії. Незважаючи на це, Грузія зберегла свою участь у 70 договорах, підписаних у рамках СНД. Угода про створення СНД була ратифікована Верховною Радою України 12 грудня 1991р. . Ратифікація цього документа проходила з відповідними застереженнями, які унеможливили перетворення України на частину нової союзної держави. Ці застереження мають виключно важливе значення для подальшої політики України та її ролі в СНД. Так, п. 3 угоди зазначено, що держави — члени Співдружності, реформуючи розташовані на їх територіях угруповання Збройних сил колишнього Союзу РСР і створюючи на їх базі власні Збройні сили, співробітничатимуть у забезпеченні міжнародного миру та безпеки. Також в угоді сказано, що кожна з високих договірних сторін залишає за собою право призупинення або припинення дії цієї угоди або окремих його статей, повідомивши про це учасникам угоди за рік. Статут СНД прийнятий 22 січня 1993р. і досі не підписаний Президентом України і не ратифікований Верховною Радою. Це означає, що Україна, яка не підписала Статут СНД, не є дійсним членом СНД, а перебуває в СНД на особливому статусі, який витікає з ратифікованої нею Біловезької Угоди разом із застереженнями і заявами.


Цікаво знати:
  • 07 грудня 1991 (субота) — Президент України Л.Кравчук прийняв спеціального представника Президента і державного секретаря США Т.Найлса і після цього відбув до Білорусії.

З повагою,Євген Лупаков

: 444 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz