Офіційні сайти відомств
» 2013 » Листопад » 2 » РОЗМОВА З TИМУРОМ БАРОТОВИМ ПРО ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НА “RADIO SZCZECIN”(аудіо МР3)
10:05
РОЗМОВА З TИМУРОМ БАРОТОВИМ ПРО ТАРАСА ШЕВЧЕНКА НА “RADIO SZCZECIN”(аудіо МР3)
Нещодавно, перебуваючи на Прикарпатті під час Січового свята, автор сценарію та режисер майбутнього фільму – колишній телерадіожурналіст Військово-морських Сил Збройних Сил України, капітан 2 рангу запасу Тимур БАРОТОВ надав інтерв’ю спеціально для "Radio Szczecin” м.Щецин (Rzeczpospolita Polska), яке прозвучало в ефірі 06.10.2013 року у популярній радіопрограмі "Posydenki”.

Пропонуємо вам прослухати повну версію інтерв’ю заступника голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітана 2 рангу запасу Тимура БАРОТОВА. 


 Як уже повідомлялося раніше, на День незалежності України, заступник голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітан 2 рангу Тимур БАРОТОВ оголосив про початок роботи над зйомками фільму про участь Тараса Шевченка у морських походах по Аральському морю. Поштовхом до написання сценарію фільму стала книга члена Севастопольської організації Спілки офіцерів України, військово-історичного дослідника, капітана 1 рангу запасу Мирослава МАМЧАКА "Тарас Шевченко і флот”. 
Цю ідею підтримала Севастопольська організація Спілки офіцерів України. В липні на засіданні виконавчого комітету організації було прийнято рішення про створення документально-історичної стрічки до 200-х річчя з Дня народження Тараса Шевченка. Відповідальним за організацію та виконання заходу призначено автора ініціативи, заступника голови Севастопольської організації Спілки офіцерів України капітана 2 рангу запасу Тимура БАРОТОВА. 
Морська служба протягом двох років на військовій шхуні Аральської описової експедиції капітан-лейтенанта Олексія Бутакова є найменш дослідженою в біографії Тараса Шевченка. Фільм, що створюється, має заповнити цю прогалину в його біографії. 
Також до 200-річного ювілею вийде в світ репринт дуже рідкісного першого Київського видання «Кобзаря» 1889 р., викуплене на одному з книжкових аукціонів наприкінці 2012 року, перевидання якого, здійснить одне з поважних в Україні видавництв. 

 


: 1392 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz