Офіційні сайти відомств
» 2010 » Листопад » 11 » ЦЕ ЦІКАВО!Російську зовнішню розвідку знову вводять до КДБ? Мережу розвідки РФ у США здав полковник Щербаков - підлеглий М.Фрадкова? (РБК)
11:37
ЦЕ ЦІКАВО!Російську зовнішню розвідку знову вводять до КДБ? Мережу розвідки РФ у США здав полковник Щербаков - підлеглий М.Фрадкова? (РБК)
Після того як стало відомо про зраду начальника російських нелегалів в США, було розпочато безпрецедентне розслідування провалу. Воно ведеться зараз за участю цілого ряду російських силових відомств, включаючи ФСБ. За даними джерела видання(http://top.rbc.ru/), у справі проходить "сила-силенна колишніх і діючих співробітників СЗР". "Це великий заміс, в результаті якого полетять і голови, і погони", - відзначає знайоме з ходом слідства джерело. За його словами, тепер поновилися розмови про те, що СЗР слід реформувати і повернути під дах ФСБ. "Виділення СЗР з КДБ все більше критикують. Активним прихильником зворотного процесу серед інших є голова Ради безпеки Микола Патрушев. І знову поповзли чутки про зміну голови СЗР Михайла Фрадкова на небайдужого до справ розвідки керівника кремлівської адміністрації Сергія Наришкіна", - розповідає джерело.

З повідомлення РБК


tv (11.11.2010 vmz_bz_shpioni_0900)


: 647 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz