Офіційні сайти відомств
» 2009 » Листопад » 3 » Росія відпрацювала ядерний удар по Польщі
12:44
Росія відпрацювала ядерний удар по Польщі
Російсько-білоруські військові навчання викликали обурення у Польщі. Депутати Сейму поскаржилися на Москву в Європу.
Нещодавні спільні російсько-білоруські військові навчання "Захід-2009" викликали скандал у Польщі.

Як з'ясувало видання Wprost, за сценарієм саме Польща виступала як потенційний агресор. Під час навчань проводилися запуски ракет, було відпрацьовано завдання ядерного удару, а також російські військовослужбовці також штурмували "польський" пляж і атакували газогін.

Окрім цього, за сценарієм військові приборкували акції протесту нацменшин в Білорусі. У цій країні проживає значна польська діаспора.

У зв'язку з цим, польський депутат Кароль Карські звернувся зі скаргою в Єврокомісію. Він зажадав присвятити парламентське засідання розбору російських військових ігор. Крім того, польські парламентарії звернули увагу, що навчання пройшли якраз на 70-у річницю радянської окупації Польщі.

"Нам не сподобався сценарій навчань, а їх назва нагадує часи Варшавського договору", - підкреслив керівник президентської адміністрації Владислав Стазяк.

Водночас міністр оборони Польщі Богдан Клич обмежився короткою заявою: "Це демонстрація сили. Ми відстежуємо навчання, щоб мати уявлення про те, що планується".

До речі, Латвія раніше висловила впевненість, що під час військових навчань у Білорусі російські війська відпрацьовували захоплення Балтійських країн.

Навчання під назвою "Захід-2009" пройшли у вересні в Калінінграді та на території Білорусі, в них брали участь 13 тисяч військовослужбовців з Росії та Білорусі. До речі, білоруська опозиція виступила категорично проти "російської окупації", але мітинг у Мінську був жорстоко розігнаний ОМОНом.

За легендою, російські і білоруські війська мали зупинити умовного супротивника, що наступає із заходу, який до цього моменту вже встиг уклинитися углиб країни, і потім нанести вирішальний контрудар.

УІС


: 802 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz