Офіційні сайти відомств
» 2012 » Січень » 31 » Резолюція – Заклик до народу України «Відновимо конституційний лад в Україні!» (+відео)-інформаційна підтримка у рамках Меморандуму довіри
11:22
Резолюція – Заклик до народу України «Відновимо конституційний лад в Україні!» (+відео)-інформаційна підтримка у рамках Меморандуму довіри
Інформація надається у рамках Меморандуму довіри
______________
Київ, Європейська площа, 26 січня

Все, що відкинуто Податковим майданом – вираженням волі багатомільйонної громади підприємництва України, незалежного профспілкового руху, ветеранів та студентів по-блюзнірському повернуто:
- недолугими поправками до Податкового кодексу, внесеними, за звичай для існуючих владних органів України, в неконституційний спосіб,
- законопроектом «Про внутрішню торгівлю»,
- ганебним Трудовим кодексом, що перетворює найманих працівників на рабів,
- антипідприємницькими нововведеннями до Кримінально – процесуального кодексу,
- величезними штрафами, не співмірними з доходами підприємств,
- розкраданням пенсійних грошей, що збираються у неконституційний пенсійний фонд з постійними порушеннями законодавства,
- позбавленням підприємців конституційного права захисту особистих інформаційних даних.
Органи нелегітимної влади в прямому сенсі розривають економіку
- повною монополізацією економіки країни,
- руйнуванням кредитно – фінансової системи,
- перекачуванням мільярдів гривень з кишень громадян на рахунки олігархів через посередництво державного бюджету під виглядом "державної підтримки", "скасування боргів" та "підготовки до ЄВРО-2012".
- безправністю малого і середнього бізнесу.
Підвищення пенсійного віку, нові пенсійні фонди–піраміди без мінімально прийнятного страхового забезпечення, позбавлена сенсу та зв’язку з наукою і перетворена на бюрократичну тяганину освіта, загнані в тінь або знищені 1,5 мільйонів малих бізнесів, зруйнована система місцевого самоврядування, мільйони знедолених, зневірених, випханих за кордон у пошуках кращої долі, прогресуюче зубожіння і вимирання – ось що змогли запропонувати своєму народу горе–реформатори при владі, проте встигли за останні два роки в рази збільшити власні статки.
В міцних "сімейних" руках опинилися національний банк, міліція, СБУ, податкова, суди, прокуратура – вся державна машина.
З іншого боку, громадські діячі заплуталися в тенетах конформізму – угодництва, тим самим продовжуючи існування злочинної влади.
Держава Україна втрачає не лише дорогоцінний час, втрачає перспективу.
Вона перетворилася на два антагоністичні табори: народ України та кримінально-олігархічні клани, що намагаються поцупити та перепродати останні ліквідні вітчизняні активи: сільськогосподарську землю, залізниці, газосховища та газопроводи, ринок таксі, пасажирських та вантажних перевезень. По суті – це організоване злочинне угрупування, яке руками законодавців, чиновників і силовиків грабує народ, доводить його до крайньої межі. Щупальця кланів - це ракова пухлина, яку здатні зупинити або смерть організму, або хірургічне втручання.
У нас не залишається вибору. Або втрата майбутнього - або нагальна перебудова держави від низу до верху. Більшість державних інституцій потребують повного перезавантаження.
Ми – народ, який відповідно до Конституції є єдиним джерелом влади, який наймає цю владу для того, щоб вона виконувала Конституцію і ефективно захищала наші права. Якщо вона цього не робить – маємо повне право і обов'язок замінити недбалого, лінивого і злодійкуватого найманого працівника на іншого.
Ми закликаємо до рішучого кроку - від протестуючого проти порушень власних прав підприємця, робітника, студента до громадянина, що став владою, і розпоряджається долею своєї країни.
Об'єднуймося за інтересами, місцем роботи і проживання! Створюймо громади та їх керівні органи, не підпорядковані тим, хто намагається відібрати владу у народу!
У переддень виборів ми звертаємося із закликом підтримувати лише ті політичні сили, лише тих кандидатів, котрі зобов’язуються домогтися:
- відміни усіх законодавчих актів, прийнятих з порушенням Конституції України, тобто якщо хоча б один із народних депутатів проголосував за іншого під час їх прийняття, а отже відміни Податкового кодексу, закону про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, ганебної пенсійної реформи, закону про купівлю - продаж сільськогосподарської землі, Харківських угод тощо,
- притягнення до відповідальності осіб, які замість здійснення якісного реформування, проводять псевдо-реформи, внаслідок чого мільйони людей опинились за межами прожиткового мінімуму.

Не сподіваймося на вождів! Доля країни залежить від кожного з нас.
Знеособлене збайдужіле населення України зобов’язане стати народом.

"Влада" переконана у своїй безкарності. Доведемо, що вона помиляється!

Об'єднуймося, працюймо, переможемо!

Громадський рух «Вільний простір»
Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу України


Інформація надається у рамках Меморандуму довіри

Прес-конференція Асамблеї ГО Малого та середнього бізнесу України
26.01.12, УНІАН
Інформація надається у рамках Меморандуму довіри


: 591 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz