Офіційні сайти відомств
» 2010 » Серпень » 26 » Резолюція Великого Збору борців за волю України
19:53
Резолюція Великого Збору борців за волю України
За роки Новітньої Незалежності Україна неодноразово переживала скрутні часи. Та ще ніколи не було, як нині, такої серйозної загрози її існуванню. Нова влада, попри передвиборчі обіцянки встановити стабільність і порядок в державі, поліпшити життя людей вже сьогодні, розпочала свою діяльність зі зради національних інтересів, згортання нашого суверенітету, свободи і демократії, нехтуючи при цьому законами і Конституцією України. Замість очікуваних економічних реформ ми одержали тотальне підвищення цін і зниження соціальних стандартів. Та особливо активно можновладці повели наступ на права і свободи корінного населення – українців. Як справжня окупаційна, колоніальна влада, вона почала згортати сферу вживання української мови, культури, переписувати нашу історію на московський лад, зневажати наших героїв, традиційні національні цінності. Відродження української національної пам’яті віддано в руки катам нашого народу – комуністам.

Йде масштабна де українізація України, фізичне і духовне нищення українства. Якщо ми вчасно не зупинимо цей процес, то незабаром втратимо Незалежність і станемо малоросійською губернією Москви. І знову, як це не раз було в історії, з вільної і великої нації перетворимося в упосліджене, злиденне населення, дешеву робочу силу, маніпульовану і визискувану чужинцями.

Усвідомлюючи історичну відповідальність за долю своєї Батьківщини перед борцями за волю України минулих століть, перед нині сущими і майбутніми поколіннями, закликаємо усіх українців, патріотів не бути байдужими і пасивними. Час діяти рішуче, твердо і одностайно.

Наші першочергові завдання:

1. Сконсолідувати усі національно-державницькі сили і повести активну боротьбу з антиукраїнськими силами з тим, щоб відстояти Незалежність і не допустити колонізації України.
2. Безкомпромісно і послідовно відстоювати здобутки демократії, права і свободи людей, європейський вибір держави, зберігати свою мову і культуру, власну ідентичність.
3. Змінити існуючий антиукраїнський окупаційний режим на справді національну державницьку владу.

Наші актуальні вимоги:

I. Політичні:

1. Анулювати так звані Харківські угоди щодо Чорноморського флоту Російської Федерації.
2. Припинити політичні репресії. Зокрема закрити кримінальні справи, безпідставно порушені проти опозиційних народних депутатів Андрія Парубія та Юрія Гримчака. Поновити на посадах звільнених за політичними мотивами ректорів Донецького, Одеського та Уманського університетів – Героя України Володимира Шевченка, Валентина Смитину, Михайла Мартиника. Не допустимо звільнень за політичними ознаками.
3. Зберегти демократичні здобутки нашої держави, забезпечити Конституційні права громадян, у тому числі право вибору та свободу слова.
4. Провести декомунізацію та дебольшевизацію влади, демонтувати у всій Україні символи тоталітаризму та радянсько-большевицької окупації, змінити назви населених пунктів, вулиць, установ, які містять імена антиукраїнських діячів та подій.
5. Підтримуємо мужню позицію українських журналістів телекомпаній «5 канал», ТВі, «Чорноморська», які виступили проти намагання влади приборкати незалежні засоби масової інформації, а тому вимагаємо невтручання влади в діяльність ЗМІ.

II. Соціально-економічні:

1. Зупинити антинародну діяльність уряду Азарова, спрямовану на різке зниження соціальних стандартів, зубожіння населення, що веде до фізичного і морального виродження нації.
2. Встановити справедливу ціну на газ, тепло та комунальні послуги для населення – не більше ніж 15-20% сукупного доходу сім’ї.
3. Провести реальну пенсійну реформу, зменшити різницю між мінімальною та максимальною пенсією, дати пенсіонерам гідну пенсію, а не просто збільшити пенсійний вік.

III. У гуманітарній сфері:

1. Скасувати постанову Кабміну № 642 від 28 липня 2010 р. якою було скасовано норму про обов’язковий іспит з української мови при складанні кандидатського мінімуму.
2. Негайно усунути з керівних посад у гуманітарній сфері українофобів і комуністів: міністра освіти і науки Д.Табачника, директора Українського інституту національної пам’яті В.Солдатенка, завідуючу Державним комітетом архівів О.Гінзбург.
3. Спрямувати зусилля держави на підтримку української мови і культури, розвиток засобів масової інформації та книговидання українською мовою.
Наші неодноразові звернення і масові протестні акції з приводу нахабної антиукраїнської політики нинішніх можновладців, зокрема Д.Табачника, на жаль, залишилися без належної реакції. Під час другого етапу нашого Великого Збору, який відбудеться у вересні, ми запитаємо владу – що зроблено на виконання наших вимог. І якщо надалі вони будуть ігнорувати волю громади, ми проголосимо заклик до початку безстрокових акцій громадянської непокори.

Слава Україні!

Прийнято на Великому Зборі
борців за волю України у Львові
24 серпня 2010 р., в день 19-ої річниці
Незалежності України

http://www.ukrpohliad.org/


: 634 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 1
0
1 галата владислав   [Матеріал]
Генерал СБУ: Украинцы нужны России как пушечное мясо http://focus.ua/politics/140067


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz