Офіційні сайти відомств
» 2010 » Листопад » 17 » Протестувальники не хочуть бути під прапорами ОПАзиції
12:07
Протестувальники не хочуть бути під прапорами ОПАзиції
За повідомленням УНІАН видно, що один з так званих лідерів сьогоднішньої опозиції ( а після цього повідомлення можна тоно її називати ОПАзиція) намагаються вскочити на пьєдестал організатора народного протесту.

Але народ біля стін Верховної ради висловив своє бажання бути на рівних з такими лідерами і просить прибрати партійні прапори і ставати до їхніх лав.

Народний депутат України від фракції "БЮТ-Батьківщина” Анатолій СЕМИНОГА вважає, що якщо акція протесту підприємців проти Податкового кодексу не буде мати організаційної сили, то вона закінчиться нічим.

За словами Народного депутата України від фракції "БЮТ-Батьківщина” Анатолія СЕМИНОГИ , на сьогодні протести підприємців не мають лідера, який міг би їх очолити. «Ми зверталися до організаторів, щоб наша політична сила приєдналася до цієї акції, закликала своїх партійців, прибічників прийти і підтримати її, аби акція була більш чисельною. На жаль, організатори сказали: наша акція чисто економічна, не політична, допомагайте нам організаційно, але так, щоб ваших прапорів і лозунгів не було. Наприкінці уже було зрозуміло, що якщо у цієї акції не буде організаційної сили, то вона закінчиться нічим», – сказав А.СЕМИНОГА.

Виходить, що така ОПАзиція вже вирішила як повинна закінчитися ця акція. Може вже пора говорити про те, що протестуючи підприємці зраджують ОПАзицію?


Петро ЛИСЕНКО за матеріалами УНІАН

: 691 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz