Офіційні сайти відомств
» 2011 » Липень » 27 » Пропозиції СОУ Верховному головнокомандувачу з приводу скасування військового параду до 20 річниці Незалежності України
19:30
Пропозиції СОУ Верховному головнокомандувачу з приводу скасування військового параду до 20 річниці Незалежності України
ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ,
ВЕРХОВНОМУ ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
В.Ф.ЯНУКОВИЧУ


ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Федоровичу!
Серед військової громадськості неоднозначно сприйнято Ваше рішення від 08.07.2011р. щодо скасування військового параду до 20 річниці Незалежності України.
День Незалежності України – найвизначніший день нашої історії, адже Україна не мала власної державності протягом майже 600 років. Мільйони українців загинули, наближаючи цей день. Ті ж борці за Незалежність України, які залишились живими не вимагають місця у владі, великих пенсій, пільг.., хоча вони мають право на все це перш за інших.
Для борців за волю України дорогими є українські символи: Прапор, Герб, Гімн, а День Незалежності, як символ їхньої справедливої, жертовної праці заради майбутніх поколінь. Військовий парад, як звіт за стан Збройних Сил, готовність до виконання ст.17 Конституції України стосовно захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
Для інших країн Європи – День Незалежності найбільше свято, а Україна відзначає 20 річницю Незалежності.
На підставі наведеного, керуючись ст.19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави» Провід Всеукраїнської громадської організації Спілки офіцерів України звертається до Вас з пропозицією про проведення зустрічі, на якій необхідно обговорити питання щодо участі військових у відзначенні Дня Незалежності України. Зокрема щодо розміщення військової техніки на Майдані Незалежності для огляду громадянами України, участь військових частин Київського гарнізону (в значно обмеженій кількості) у військовому параді та інші пропозиції.

З повагою

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК  В. БІЛОУС


Прес-служба СОУ

: 524 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz