Офіційні сайти відомств
» 2012 » Квітень » 9 » Про те, як влада досягає ефекту дезорганізації господарства, дезорганізації управління. Думка Олега РОМАНЧУКА
15:00
Про те, як влада досягає ефекту дезорганізації господарства, дезорганізації управління. Думка Олега РОМАНЧУКА
"...Населення може тривалий час перебувати у стані інформаційного голоду, не беручи участі в ухваленні рішень влади. Але такий стан неминуче призводить до втрати ініціативи, до політичної апатії. «Пофігізм» набуває характеру пасивного опору владі. Апатія стає небезпечною для існування авторитарного режиму, для диктатури. Економічні програми не виконуються – чим вищий рівень розвитку науки і техніки, тим більшу роль відіграють індивідуальна активність й зацікавленість. А оскільки їх унаслідок апатії відчутно бракує, то все в державі робиться абияк. Система/держава поступово стає некерованою.
Як наслідок – влада/команда «проФФесіоналів» припускається традиційної/фатальної помилки – намагається боротися з некерованістю шляхом збільшення апарату управління й структур насильства, гадаючи, що коли буде «з кого спитати», то врешті-решт все налагодиться. Насправді влада досягає протилежного ефекту – починається дезорганізація господарства, дезорганізація управління. Узгодження дій різних відомств призводить до втрати часу. Апарат стає незграбним, задихається від інформаційних потоків, запізнюється з ухваленням рішень.
Природною реакцією влади/команди «проФФесіоналів» стає механічне збільшення власної фізичної (не інтелектуальної) моці. Підтверджень «фаховості» нинішніх «проФФесіоналів» у владних структурах предостатньо. Показовою є історія виклику 14 березня 2012 року всього складу Вченої ради Інституту соціології НАН України на допит в СБУ (http://www.unian.net/ukr/print/491714). Навіть Віктор Янукович був змушений розцінити цей випадок як непрофесійний підхід. Услід і Служба безпеки визнала необдуманість рішення свого слідчого стосовно працівників знаної і поважаної в усьому світі наукової установи.
Бюрократично-репресивний апарат перетворюється на величезний паразитичний механізм, який пожирає весь приріст продукції, виробленої в країні. Зрештою настає момент, коли управлінський паразитизм і репресії силових креатур породжують у свідомості народу необоротні якісні зміни. В суспільстві зміцнюється непохитне переконання, що основним злом у державі є гіпертрофована, ненажерлива, безпринципна влада/команда «проФФесіоналів», яка керується не Законом, не принципами верховенства Права, а «бичачими» інстинктами, впадаючи у хворобливі емоції, породжені «понятіями» задзеркального аморального світу…"

Читати повністю статтю Олега РОМАНЧУКА "Чи отримає «Квадригу» український президент?"

: 480 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz