Офіційні сайти відомств
» 2010 » September » 9 » Зареєстровано проект постанови Про проведення парламентських слухань: «Військово-морські сили України: стан, проблеми, перспективи розвитку»
13:41
Зареєстровано проект постанови Про проведення парламентських слухань: «Військово-морські сили України: стан, проблеми, перспективи розвитку»
Проект вноситься народним депутатом України В’ячеславом Кириленком
ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ


Про проведення парламентських слухань на тему:
«Військово-морські сили України: стан, проблеми, перспективи розвитку»

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

1. Провести у лютому 2011 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Військово-морські сили України: стан, проблеми, перспективи розвитку».
2. Кабінету Міністрів України до 15 січня 2011 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, а також визначити доповідачів із зазначених питань.
3. Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони з залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ, громадських організацій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.
4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадський організацій, експертів.
5. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України здійснити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.
6. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Парламентським видавництвом.

Офіційний вебсайт Верховної Ради України


: 616 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Login:
Password:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  September 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Powered by uCoz