Офіційні сайти відомств
» 2013 » Червень » 8 » "Припинити розбрат в суспільстві та зайнятися ДЕРЖАВНИМ будівництвом, а не будівництвом... партій та... проектів."- офіцери Тернопілля(фото)
16:04
"Припинити розбрат в суспільстві та зайнятися ДЕРЖАВНИМ будівництвом, а не будівництвом... партій та... проектів."- офіцери Тернопілля(фото)

Офіцери - громадські лідери Тернопілля вирішили звернутися до всіх політичних партій з закликом: Припинити розбрат в суспільстві та зайнятися ДЕРЖАВНИМ будівництвом, а не будівництвом політичних партій та різних проектів.
Таке рішення було обговорено і прийнято учасниками зустрічі з депутатами та представниками від політичних партій "Свобода", "Батківщина", "Удар" та інших громадських організацій. Ініціаторами стали члени проводу Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України за підтримки Асоціації громадських ветеранських організацій силових структур області. Саме активісти цих організацій і взяли найбільш активну участь в обговоренні питань розбудови громадянського суспільства в Україні та реагування на виклики, які сьогодні є на цьому шляху. Голова Української Народної ради Тернопілля Василь Турецький надав найбільш конкретні пропозиції по консолідації суспільства. Позицію Тернопільських спілчан конкретизував Голова Тернопільської обласної організації Спілки офіцерів України полковник національної гвардії Олександр Варакута, який і був одним із спікерів зустрічі.

Тернопільська обласна організація СОУ.


: 538 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz