Офіційні сайти відомств
» 2011 » Листопад » 18 » Працівники і ветерани силових структур 6 грудня проведуть акції протесту?
12:51
Працівники і ветерани силових структур 6 грудня проведуть акції протесту?
Працівники і ветерани силових структур 6 грудня проведуть акції протесту.
Про це заявляє прес-служба Національного форуму профспілок України.
У прес-службі уточнили, що 17 листопада була створена Координаційна рад, яка втілюватиме оперативні та стратегічні заходи по захисту соціальних прав працівників силових структур та визначатиме формат участі ветеранів силових структур у акціях протесту.
"До Координаційної ради увійшли організації, які опікуються соціальним захистом працівників силових органів. Її завданням є усунення дискримінації працівників силових відомств - Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з надзвичайних ситуацій - у питаннях розмірів їхнього грошового забезпечення", - йдеться в повідомленні.
"Люди з офіцерським званням та контрактники знаходяться на державній службі, але кожен з офіцерів, на відміну від інших категорій держслужбовців, щомісяця одержує зарплату меншу на суму від 391 гривень до 1187 гривень", - повідомив глава Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.
Крім того, наголошують організатори Ради, другою проблемою є зволікання з питанням будівництва житла більше ніж для 45 тисяч офіцерів, які ще несуть службу в армії, так і для офіцерів, які відслуживши 20-25 років йдуть на пенсію.
Третьою проблемою є величезні борги держави із пенсійних виплат, надбавок до пенсій та інших доплат і виплат чорнобильцям, дітям війни, населенню, яке проживає на радіоактивно забруднених територіях.
"Держава намагається не зменшувати свої заборгованості, а міняти правила гри шляхом ревізії і зміни відповідного законодавства", - уточнив глава профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ Григорій Кабанченко.
"Йдеться, насамперед, про зменшення розмірів соціальних виплат 16 категоріям пільговиків у проекті Держбюджету-2012 та про законопроект Кабміну №9400, який скасовує негайне нарахування і сплату у повному обсязі боргів з пенсій для всіх категорій пенсіонерів, а також надбавок до них та відповідних компенсацій", - додав він.

Як відомо, 6 грудня в Україні святкується День збройних сил.

УП

: 550 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz