Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 13 » Повернення ФСБ порушує норми Конституції - член Центрального проводу СОУ генерал-лейтенант СБУ О.Скипальський.
16:04
Повернення ФСБ порушує норми Конституції - член Центрального проводу СОУ генерал-лейтенант СБУ О.Скипальський.
Після зустрічі президентів України та Росії 17-18 травня заплановано підписати протокол про відновлення роботи представництва російської Федеральної служби безпеки на Чорноморському флоті РФ.

"У перехідних положеннях Конституції України визначено лише перебування в Криму Чорноморського флоту до 2017 року", - розповів Gazeta.ua генерал-лейтенант СБУ в запасі Олександр Скіпальський.

Нова угода між спецслужбами може порушувати Конституцію, якщо не будуть прийняті зміни до неї.

"Перебування іноземних спецслужб в Україні ними не передбачено. Хоча така потреба є. Адже флот не може повноцінно здійснювати свої функції без контррозвідки. Угода між СБУ і ФСБ 2000 року суперечила Конституції і довгий час цього не помічали. Якщо тепер вище керівництво країни вважає за можливим повернення працівників ФСБ до Криму, то потрібно приймати зміни до Конституції. Інакше нова угода між спецслужбами двох країн буде черговим порушенням Основного Закону.

Співробітники ФСБ перебували на території України з 2000-го по грудень 2009 року. Після денонсації протоколу, підписаного між СБУ і ФСБ, який регулював перебування співробітників російської спецслужби на ЧФ, вони відбули до Росії.

Протягом місяця після підписання нового документа керівниками СБУ Валерієм Хорошковським і ФСБ Росії Олександром Бортніковим 19-20 травня в Одесі російські контррозвідники повернуться до Криму.

"У стосунках з Росією президент Віктор Янукович не враховує національних інтересів, а тільки думає, як ублажити Медвєдєва і Путіна. Це дуже небезпечна тенденція", - відзначив Скіпальський.

За внесення змін до Конституції України мають проголосувати понад 300 народних депутатів.

Gazeta.ua


: 751 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz