Офіційні сайти відомств
» 2012 » Червень » 3 » "Потрібно розірвати це коло безнадії шляхом консолідації суспільства навколо національних інтересів…"- Петро КОСТЮК
12:16
"Потрібно розірвати це коло безнадії шляхом консолідації суспільства навколо національних інтересів…"- Петро КОСТЮК
"Для України діюча владна система є згубною так як вона постійно продукує негаразди. У неї така сама мета як і у тих хто контролював Україну до її Незалежності, а саме утримання в духовній покорі українського народу, вилучення у нього належних йому природних ресурсів, економічного потенціалу країни , а тим самим позбавити українців реалізувати можливості Незалежності та бути самими собою і мати гідне життя. Cьогодні є нагальна потреба національної солідарності та концентрації зусиль. Має бути діалог та співпраця між суспільством і партіями національно-демократичного спрямування, а не підминання під себе, або ігнорування думки громадськості. Тоді можна буде витворити в Україні простір довіри та якісно нову суспільно-політичну потугу, яка буде користуватись підтримкою суспільства. Проти організованої сили може вистояти і перемогти тільки консолідована та дисциплінована сила. Тоді це можуть бути справжні вибори і можна буде зупинити непотрібні українцям вибори меншого зла та розпочати шлях щодо досягнення суспільної мети.
Цілком справедливо було б, щоб певну частину місць на мажоритарних округах було запропоновано представникам громадських організацій. Був би відкритий процес взаємодії та відповідальності. За іншого розвитку подій все буде як завжди - давайте ще раз оберемо тих, кого ми вам пропонуємо, а тоді… І все піде по колу. Так вже було не один раз … Потрібно розірвати це коло безнадії шляхом консолідації суспільства навколо національних інтересів…" - зазначив голова Львівської обласної організації Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк, виступаючи на Всеукраїнському Форумі української громадськості у Львові 26 травня.
«Разом зупинимо антиукраїнський наступ» - такою була тема Форуму. Представники Спілки офіцерів України взяли участь у роботі Форуму разом з представниками інших громадських організацій з усіх регіонів України, вченими-україністами, економістами, політологами та соціологами, освітянами, діячами культури.
Учасники обговорили суспільно-політичну ситуацію в Україні, завдання громадськості як суб'єкта виборчого процесу, принципи і методи Форуму, а також прийняли низку звернень та заяв. Під час проведення заходу зокрема обговорювались питання захисту Української Незалежності, українства як етно-культурного явища, розвитку Української держави, ролі громадських організацій в політичному житті країни, суспільних механізмів контролю за владою та способи впливу на формування та функціювання владних структур, а також прийняли низку звернень та заяв На Форумі виступили делегати з Львова і Луганська, Тернополя і Запоріжжя, Івано-Франківська і Кривого Рогу, Черкас та інших міст...
У своєму зверненні до українського народу Форум закликав єднатися і дати рішучу відсіч русифікаторам і неосталіністам, виходити на акції протесту проти будь-яких спроб в антиконституційний спосіб узаконити нищення українства, ідентичності, а отже, незалежності. У зверненні до президента В. Януковича і генпрокурора В.Пшонки делегати Форуму висловили вимогу негайно звільнити міністра Д.Табачника і порушити проти нього кримінальну справу за фактами розпалювання національної і релігійної ворожнечі, приниження честі і гідності українців, а також за участь у злочинних діях шахрая-псевдолікаря. У відозві до народних депутатів й українського народу учасники Форуму зазначили, що українська мова залишилася єдиним форпостом нашої державної незалежності і втративши її - ми втратимо державу.
Підсумком роботи Форуму стала заява від імені українського народу, за якою вимагається запровадити відкриті партійні списки у пропорційній частині формування виборчих органів влади, продовження політичної та економічної люстрації усіма претендентами на державні посади, внесення до чинного законодавства механізму відкликання депутатів виборцями, заборона в країні тоталітарної ідеології та її носіїв та законодавче забезпечення можливості проведення на вимогу громадськості всеукраїнського референдуму про вотум довіри до Президента України, Уряду та Верховної Ради України та відповідних місцевих референдумів.

Львівська обласна організація СОУ: 445 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz