Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 5 » Політичними гаслами армію не нагодуєш – Шкутяк
20:05
Політичними гаслами армію не нагодуєш – Шкутяк

Народний депутат України Зіновій Шкутяк наголошує, що політичні гасла прем’єр-міністра Тимошенко щодо необхідності існування в Україні сильної армії розходяться із реальними справами. Про це він сказав Офіційному сайту «За Україну!».

«Юлія Тимошенко у своїх виступах заявляє, що хоче бачити українську армію сильною, а насправді її політика у сфері обороноздатності держави веде до цілеспрямованого знищення Збройних сил України», - сказав він.

«Одними лише політичними гаслами армію не нагодуєш, а державний бюджет України останніх двох років є прямим підтвердженням того, що прем’єр робить все для того, щоб в Україні не було сильної армії», - підкреслив Шкутяк.

Він також наголосив, що депутатська група «За Україну!» не буде голосувати за бюджет на 2010 рік, де виділено менше 1% відсотка ВВП на Збройні сили України. «Ми ніколи не поступимося цим питанням, бо це питання державної ваги - державної безпеки і суверенітету», - зауважив Зіновій Шкутяк.

zaukrainu

: 941 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz