Офіційні сайти відомств
» 2013 » Травень » 13 » "По можливості" пообіцяв врахувати пропозиції Вінницької ОО СОУ Комітет ВРУ та розповів про свою добру роботу з учасниками БД та інвалідами.
13:48
"По можливості" пообіцяв врахувати пропозиції Вінницької ОО СОУ Комітет ВРУ та розповів про свою добру роботу з учасниками БД та інвалідами.
Вінницька обласна організація Спілки офіцерів України отримала відповідь від Голови Комітету Верховної ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів на пропозиції Голови Вінницької ОО СОУ полковника Ігоря ОКУЛЕНКА, які він надіслав до Комітету 2 квітня 2013 року. Пропозиції були викладені на підставі грунтовного аналізу стану і проблем соціального забезпечення певних категорій учасників бойових дій та інвалідів. Цей лист розміщено на сайті Вінницької ОО СОУ.
Але у відповіді голови комітету Верховної Ради України Валерія Сушкевича на це звернення голови ВОО СОУ не йдеться про конкретний розгяд цих пропозицій, а надається інформація про роботу комітета. Стосовно пропозицій Вінницької ОО СОУ написано лише, що вони "будуть, по можливості, враховані у подальшій законотворчій роботі Комітету та безпосередньо депутатів, які входять до його складу."
На таку відповідь голова Комітету Верховної ради України витратив близько місяця.

: 549 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz