Офіційні сайти відомств
» 2010 » Січень » 25 » Пікет під стінами «Кримської світлиці»
21:42
Пікет під стінами «Кримської світлиці»
23 січня 2010 року патріотична громадськість Криму провела акцію протесту проти рейдерського захвату посадовцями Уряду ТИМОШЕНКО державної україномовної газети «Кримська світлиця» — чи не єдиного провідника української ідеї на зросійщеному інформаційному просторі Криму. Передплатники газети, представники націонал-патріотичних сил Криму виступили проти незаконного звільнення газетно-журнальним видавництвом Міністерства культури та туризму України заслуженого журналіста України, головного редактора видання Віктора КАЧУЛИ та призначення на його місце представника політичної партії, що підтримує кандидата в Президенти Ю. ТИМОШЕНКО.
Учасники акції тримали в руках плакати з гаслами «Світлиця належить українцям!», «НІ політичному рейдерству!», «ПілЮнський — геть!». З промовами виступили лідери політичних партій та громадських організацій, громадяни.
Голова Кримської організації Української партії Олег ФОМУШКІН зачитав присутнім лист лідера УНП, народного депутата України Юрія КОСТЕНКА до Прем’єр-Міністра України Юлії ТИМОШЕНКО від 12 січня з проханням захистити газету. Представник УНП також зазначив, що «прем’єр сприяла насильницькому захвату редакції газети заступником Міністра культури та туризму України М. ЯКОВИНОЮ та директором газетно-журнального видавництва Мінкультури В. САТАРЕНКОМ, котрі через застосування шантажу намагалися примусити головного редактора Віктора КАЧУЛУ «добровільно» написати заяву на звільнення».
«Газета «Кримська світлиця» належить всім кримчанам, незалежно від їх партійного кольору. Передплатники хочуть отримувати ту «Кримську світлицю», яку вони передплатили ще наприкінці минулого року». — додав Олег ФОМУШКІН.
Учасники пікету прийняли резолюцію з вимогою від української влади «покласти край політичному терору по відношенню до "Кримської Світлиці”», «припинити тиск та шантаж по відношенню до колективу редакції»; сприяти збереженню «тематики та формату "Кримської Світлиці” як єдиного видання, що віддзеркалює на своїх шпальтах всі аспекти життя українців Криму»; «захистити газету від втручання політичної складової в її роботу», а також — звільнити незаконно призначеного головного редактора газети.
Пікетуючи повідомили, що «у разі не виконання наведених вище вимог, та незацікавленості влади у вирішенні цього питання», вони залишають за собою право «на проведення всіх необхідних заходів та дій, направлених на відстоювання своїх прав».

Тетяна Степченкова, прес-служба Кримської організації УНП,
(0652) 62-12-72, 050 2853997

maidan.org.ua


: 709 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz