Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 16 » Петро Лисенко почав давати пояснення (свідчення) стосовно статусу Української мови як державної у Кривому Розі.
15:45
Петро Лисенко почав давати пояснення (свідчення) стосовно статусу Української мови як державної у Кривому Розі.
НАДАЮ СВОЇ ПОЯСНЕННЯ (СВІДЧЕННЯ) носію суверенітету і єдиному джерелу влади в Україні - народу, який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, ПРО ВЧИНЕНІ МНОЮ ТА ІНШИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРОМАДЯНАМИ КРИВОГО РОГУ ДІЇ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ШТУЧНОГО СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ЗМІНИ СТАТУСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ У МІСТІ КРИВИЙ РІГ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ КРИВОГО РОГУ ПІД ЧАС ЙОГО ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ.

Так анонсував свій матеріал на своєму персональному сайті ZAMPOLIT голова Криворізької організації СОУ Петро ЛИСЕНКО.


"Ще до 5 червня 2012 року я як громадянин України і житель українського міста Кривого Рогу був сильно стурбований намаганнями штучної більшості депутатів Верховної Ради України прийняти Закон України «Про основи мовної політики…». Бо вже тривалий час у Кривому Розі спостерігав, як керівники місцевої влади (міський голова, голови виконкомів районних у місті рад) під час загальноміських і районних заходів виступають із промовами і зверненнями не державною мовою. Тим самим, у супереч Українському законодавству, самі створюють умови для пониження статусу української мови як державної у Кривому Розі. А з прийняттям того закону те штучне пониження статусу мови буде видаватися місцевим керівництвом як вимога до всіх працівників держустанов і органів місцевого самоврядування.

Не треба мати великої освіти, щоб зробити висновок про те, що пониження статусу української мови як державної в регіонах України несе пряму загрозу Українській державі й суверенітету країни. Тому, не маючи фізичної можливості виїхати до Києва для участі в заходах проти прийняття такого закону, вирішив, що як український громадянин, де б я не перебував у даний час, мушу докласти зусиль задля того, щоб українська мова (як основний державо-утворюючий чинник) не понижувалася у статусі. А у Кривому Розі, де живу я і моя сім’я, - для мене це повинно стати щоденним обов’язком. Як, наприклад, щоденні гігієнічні заходи для нормальної людини.

Згодом мені стало відомо, що я не один такий у Кривому Розі. І запропонував зустрітися біля будівлі Криворізької міськради з ранку 5 червня для того, щоб поділитися стурбованістю і поговорити про те, що ми можемо як українські громадяни зробити тут у Кривому Розі з тією метою, аби статус української мови як державної не понижувався керівництвом міста штучно, а навпаки: суттєво зміцнювався. Підготував проект листа до міського голови Кривого Рогу з цього приводу, щоб на ранок 5-го червня бути біля фонтану, який освіжає вигляд будівлі міськради.

ДАЛІ НАДАЮ СВОЇ ПОЯСНЕННЯ (АБО СВІДЧЕННЯ) Носію суверенітету і єдиному джерелу влади в Україні - народу, який здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування, ПРО ВЧИНЕНІ МНОЮ ТА ІНШИМИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРОМАДЯНАМИ КРИВОГО РОГУ ДІЇ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ШТУЧНОГО СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ЗМІНИ СТАТУСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ У МІСТІ КРИВИЙ РІГ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ КРИВОГО РОГУ ПІД ЧАС ЙОГО ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ. "


ПОЯСНЕННЯ П.ЛИСЕНКА ЧИТАТИ ТУТ

НАДАЮ СВОЇ ПОЯСНЕННЯ (АБО СВІДЧЕННЯ) Носію суверенітету і єдиному джерелу влади в Україні - народу.


: 596 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz