Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 28 » Перебування Януковича на саміті НАТО в Чикаго. Ексклюзивні подробиці (Відео)
13:14
Перебування Януковича на саміті НАТО в Чикаго. Ексклюзивні подробиці (Відео)
Близько 60 делегацій з цілого світу з’їхались для участі в саміті НАТО в Чикаго. Найбільш резонансна подія привернула увагу 2 тисяч журналістів з різних країн. Українська делегація на чолі з президентом Віктором Януковичем прибула до Чикаго для участі у засіданні ради НАТО щодо миротворчих дій в Афганістані.

Північно-атлантичний альянс продовжує політику відкритих дверей щодо Києва. Український президент сидів недалеко від президента Обами, фотографувався у перших рядах. Але в той же час у НАТО стурбовані застосуванням вибіркоого правосуддя і політичним переслідуванням в Україні.

Українська делегація виглядала дещо невпевнено і, ніби, почувалась не зовсім комфортно в залі серед представників інших країн. Це і не дивно, адже за присутності преси з Януковичем привіталися лише кілька глав держав, а канслера Ангелу Меркель український президент проводжав поглядом.

Засідання з питання Афганістану відбувалось за зачиненими дверима, проте під час прес-конференції для українських медіа Віктор Янукович зазначив про домовленності щодо двосторонніх візитів з президентом Хамідом Карзем, також продовжено миротворчу місію України в Афганістані, з подальшим зацікавленням у торгівельних відносинах. Також відбулись короткі зустрічі з президентом Польщі, та Румунії.

Напередодні саміту НАТО головні організації української діаспори провели міжнародну конференцію під назвою оцінка відносин між Україною і НАТО. У заході взяли участь експерти з питань політики України, Євросоюзу, США, Канади і Росії. Зокрема обговорювали інтеграцію України в євро-атлантичні структури, а також стан демократії та прав людини в Україні. Спікерами, зокрема, були колишній посоли США і Канади в Україні Джон Гербст і Едрю Робінсон. Украраїнський погляд представляли Володимир Огризко і Валентин Наливайченко. Заявленою метою конференції було привернути увагу учасників саміту НАТО і особисто президента України Віктора Януковича до проблеми зниження рівня демократії в Україні.

Кореспондентка Медіа-порталу VIDIA Наталія Фігель єдина з багатьох присутніх на прес-конференції президента поставила Януковичу незручне запитання щодо демократії в Україні.

: 457 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz