Офіційні сайти відомств
» 2012 » Жовтень » 18 » Парад учнівської, студентської молоді з нагоди 70-ї річниці УПА провела Івано-Франківська обласна організація Спілки офіцерів України .
08:42
Парад учнівської, студентської молоді з нагоди 70-ї річниці УПА провела Івано-Франківська обласна організація Спілки офіцерів України .
З метою виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, гордості за нашу державу, збереження історичної пам’яті щодо національно-визвольного руху на Україні, вшанування пам’яті борців за волю і незалежність України та з нагоди 70-річчя створення Української Повстанської Армії 12 жовтня 2012р. о 11.00 год. на майдані ім. І.Франка в м. Івано-Франківську був проведений парад і огляд-конкурс стройової пісні та строю учнівської (студентської) молоді навчальних закладів. Проведення зазначеного параду ініціювала Обласна організація Спілка офіцерів України (далі ОО СОУ), Керував парадом голова ОО СОУ Лазор І.М.
В параді взяли участь 20 учнівських та студентських колективів з м.Івано-Франківська та Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату, загальною чисельністю понад 540 чол.
На свято були запрошені, начальник Івано-Франківського гарнізону, військовий комісар обласного військового комісаріату Павлюк І.П., завідувач сектора оборонної роботи апарату облдержадміністрації Іваненко В.М., голова Всеукраїнського об’єднання ветеранів війни і праці Сав’юк В.М., заступник голови Івано-Франківської Крайової управи братства УПА Карпатського краю Гах С.П., начальники відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міськвиконкомів), директори професійно-технічних та вищих навчальних І-ІІ р.акр.,голови міських районних, організацій СОУ області, батьки, родичі учасників параду, учні, студенти м.Івано-Франківська.
Із вітальною промовою виступила начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Болюк З.А.
Учасники параду визначались за наступними напрямками: зовнішній вигляд та форма одягу; проходження урочистим маршем; проходження з піснею.
За оцінкою конкурсної комісії, яку очолив заступник начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації Гаврилюк І.О., перше місце зайняла команда дівчат обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу», другі місця зайняли команди: Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості та команда хлопців обласної спеціалізованої школи-інтернату «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу», треті місця зайняли команди: Центру професійно-технічної освіти №1, Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради та Вищого професійного училища №21.
Хід проведення параду висвітлювався в засобах масової інформації.
Аналогічні паради були проведені в районах та містах області під керівництвом голів районних (міських) організацій СОУ.
Голова Івано-Франківської
обласної організації Спілки офіцерів України
Іван Лазор

Для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)


: 511 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz