Офіційні сайти відомств
» 2011 » Грудень » 28 » Пам'ятаймо, які "новорічні свята" влаштовували українцям московські комуно-окупанти
12:26
Пам'ятаймо, які "новорічні свята" влаштовували українцям московські комуно-окупанти
Грудень, 28 1932 (середа) – Москва. Й.Сталін відповів на телеграму Л.Кагановича про виселення 50 засуджених партійців та 500 сімей селян одним словом: «Згодні»
Грудень, 28 1932 (середа) – Бердянськ. Протокол засідання Бердянського райвиконкому. Ухвалили рішення про застосування заходів до колгоспів ім. Шевченка Новоолексіївської сільради та «Червоний стяг» Ногайської сільради: заборонити будь–яку торгівлю цим колгоспам і колгоспникам, стягти кредити та грошову заборгованість, накласти натурштраф м’ясом у розмірі 15–мiсячного завдання, заборонити будь–який помол
Грудень, 28 1933 (четвер) – Москва. Лист заступника наркома зовнішньої торгівлі СРСР М.Фрумкіна до уповноваженого Наркомзовнішторгу при уряді УСРР М.Каттеля. Повідомив про те, що в Україні протягом 1932 р. було «заготовлено» 726 157 собак і 696 603 котів, а за 11 місяців 1933 р. 647 260 собак та 938 027 котівГрудень, 28 1933 (четвер) – Книги запису актів цивільного стану Граденицької сільради Одеського району. Померла від «виснаження» 2–річна дитина Г.Іпатьєва


З повагою,

Є.Лупаков

: 470 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz