Офіційні сайти відомств
» 2009 » Жовтень » 4 » Голова СОУ полковник В.Білоус в черговий раз звернувся до Прем’єр–міністра України Тимошенко Ю.В. Чи варто сподіватися на відповідь ?
18:23
Голова СОУ полковник В.Білоус в черговий раз звернувся до Прем’єр–міністра України Тимошенко Ю.В. Чи варто сподіватися на відповідь ?

   Голова Спілки Офіцерів України полковник В’ячеслав Білоус в черговий раз звернувся листом ( арк. 2, арк. 3) до Прем’єр – міністра України Тимошенко Ю.В. з приводу відсутності фінансування будівництва житла для військовослужбовців Збройних Сил України, ветеранів військової служби та членів їх сімей .

    В листі він акцентував увагу Прем’єр-міністра на те, що ч.5 ст.17 Конституції України виокремила єдину категорію громадян, -  військовослужбовців , членів їх сімей щодо їх соціального захисту на державному рівні. Зокрема в листі зазначено:

     «Військовослужбовець, захищаючи права громадян України на мирне життя та працю, добровільно обмежує свої права.

Зокрема:

-        на вільний вибір місця проживання , свободу пересування . (ст.33 Конституції України)

-         на свободу думки і слова ( ст..34 Конституції України)

-         на обєднання у політичні партії, професійні спілки (ст..33 Конституції України)

-         на право займатися підприємницькою діяльністю (ст..42 Конституції України)

-         прво на страйк (ст..44 Конституції України)

Якщо військовослужбовець захищає права громадян, він повинен бути захищений державою…»

    Він нагадав про неодноразові його звернення до Кабінету міністрів України з приводу забезпечення житлом військовослужбовців що до сих пір залишаються нерозглянутими.

Зокрема від

21.12.2007,01.2008 ( арк.2), 03.06.2008 , 22.02.2009 (арк.2,арк.3, арк.4) , 27.01.2009 ( арк.2)

Також до свого звернення він додав заяву криворізького офіцера  Нікітенка С.В. (арк. 2)який останній наводить жахливі факти житлово-побутових умов у Криворізькому гарнізоні, та скаржиться на те, що  в порушення українського законодавства, до сих пір не забезпечений житлом .

     На підставі наведеного, керуючись ст.. 40 Конституції України, ст.. 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави» В’ячеслав Білоус просить особистого втручання Прем’єр-міністра у вирішення питання щодо фінансування будівництва житла для військовослужбовців та членів їх сімей, забезпечення житлом ст.лейтенанта  запасу    Нікітенка С.В.

P.S. На сьогоднішній день Спілка Офіцерів України не отримала навіть формальних відписок на ці звернення, тож, враховуючи  ставлення Ю.Тимошенко до проблем фінансування Збройних Сил України, невідомо чи отримає взагалі.

Голова Криворізької органіцації СОУ

полковник Петро Лисенко


 Всі документи


Виступ Голови СОУ полковника В.Білоуса ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ТА ІНШИМИ ГАРАНТІЯМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ під час проведення

ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ"ПРО СТАН ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ТА ІНШИМИ ГАРАНТІЯМИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ..." 8 лютого 2006 року,: 1454 | : Петро_ЛИСЕНКО | : звернення, житло військовим, В'ячеслав Білоус | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапуНОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2024

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz