|
» 2013 » Серпень » 29 » Олександра Смика прийнято до лав Спілки офіцерів України. (фото)
16:22 Олександра Смика прийнято до лав Спілки офіцерів України. (фото) |
В Тернопілі відбувся творчий вечір відомого українського барда, поета, пісняра, драматурга Олександра Смика. 23 серпня в Українському домі "Перемога" відбулось щире спілкування пана Олександра із шанувальниками його творчості, громадськістю міста Тернополя та області у рамках концерту "Пісні Предтечі Незалежності”. Міський голова Тернополя Сергій Надал тепло привітав пісняра та побажав й надалі творити для людей і про людей. На завершення творчого вечора Олександр Варакута - голова Тернопільської обласної організації СОУ, полковник Національної гвардії оголосив рішення проводу про те, що Олександр Смик прийнятий в члени Всеукраїнської патріотичної організації Спілка офіцерів України. Присутні бурхливими оплесками зустріли це повідомлення.
![смик](http://uoun.files.wordpress.com/2013/08/d181d0bcd0b8d0ba.jpg) Олександр Смик під час творчого вечора. ![86263742](http://uoun.files.wordpress.com/2013/08/862637421.jpg) Голова Тернопільської ОО СОУ полковник Національної гвардії О.ВАРАКУТА оголошує рішення про те, що Олександр Смик прийнятий до лав СОУ. Тернопільська обласно організація СОУ
|
: 590 |
: PORTAL_SOU
| : 5.0/1 |
|
"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."
![](http://www.officers.org.ua/wp-content/uploads/2014/06/VGO-SOU1-1006x1024.png)
ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ
|