Офіційні сайти відомств
» 2011 » Липень » 26 » Олег Романчук закликав «не хворіти на церебропатію»
17:11
Олег Романчук закликав «не хворіти на церебропатію»
В Ковельському міському культурно-просвітницькому центрі відбулась зустріч місцевої інтелігенції з відомим письменником та публіцистом, кандидатом філологічних наук, доцентом факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Олегом Романчуком.
Де Україні брати енергію розвитку? Як остаточно позбутися спадщини колоніального минулого і стати по-справжньому європейською країною? Відповіді на ці інші актуальні питання Олег Романчук дає у своїй книзі "У пошуках універсуму”. Її презентація відбулась з ініцативи директора міського культурно-просвітницького центру Сергія Кошарука і викликала жвавий інтерес у ковельської інтелігенції. Серед присутніх на зустрічі можна було зустріти і гостей з обласного центру.
Автор книги, кандидат філологічних наук, член Міжнародного інституту преси та національних спілок письменників і журналістів Олег Романчук зізнається: його книга про наше життя. Спроба не лише задатись питанням, а й знайти правильні відповіді. Пам'ятати — хто ми? Знати — як і куди йдемо?
Системний підхід до аналізу процесів і явищ в українському суспільстві, на думку автора, є вкрай необхідним для кращого розуміння соціально-економічних і політичних реформ в Україні. Не лінуватись думати, критично аналізувати дійсність закликав ковельчан і палкий шанувальний творчості Олега Романчука та його однодумець, перший голова української військової конррозвідки генерал Скіпальський.
Схвально про творчість Олега Романчука та його книгу "У пошуках універсуму” відгукувались і ковельчани. Зокрема, активістки міської філії «Союзу українок» Марія Хотинська та Ганна Полякова, заступник міського голови Ігор Прокопів.
Саму ж книгу, як і журнал «Універсум», шеф-редактором якого ось уже 18 рік є Олег Романчук, відтепер можна придбати і у ковельському міському культурно-просвітницькому центрі.

Телевізійний Центр Ковель

: 567 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz