Офіційні сайти відомств
» 2014 » Січень » 19 » Офіцерські думки після чергування на Майдані.
00:34
Офіцерські думки після чергування на Майдані.
DSC_6573
"Про що я думаю... Закінчилося моє 8-ми годинне чергування на Майдані. Вулиця Хрещатик в ідельній чистоті. Працюють всю ніч комунальні служби із числа учасників Спротиву. Охорона наметового містечка організована непогано. Головний недолік: відсутність взаємодії серед учасників нічного дозору (начальниками варт і подвижними патрулями). Виявлено одне гніздо, де розміщувалися сумнівні, агресивні, п'яні особистості. Прийшлось, спільно з Комендатурою Будинку профспілок, оперативно втрутитись, з метою їхньої ізоляції та недопущення провокацій. Київська міська адміністрація (Зала урочистих подій) постійно прибирається. Люди (більшість від 20 до 40 років) відпочивають прямо на долівці. Запаху грязі, поту - не відчувається. Люди налаштовані стояти до цілковитої перемоги. Тут (якщо читають мою сторінку спецструктури), я, не радив би застосовувати силові засоби для вирішення протистояння. Не радив би. Програєте! Є таке поняття, як моральний клімат, моральний дух. А він високий. Для себе, я відкрив зовсім іншу молодь - розумну, інтелігентну, рішучу. Щоб я порекомендував: 

1. Організувати (безкоштовно) для членів Партії регіонів нічну екскурсію (прогулянку) по Майдану, щоб вони за останні три роки відчули себе на декілька годин вільними, незалежними, щасливими ЛЮДЬМИ! Щоб, вони відчули, що таке ДУХ СВОБОДИ!
2. Комендатурі, провести інвентаризацію наметів. Що це таке? Готовий надати допомогу. Сумнівних особистостей, людей не інтегрованих в Майдан, - за межі Майдану! Терміново! Досить гратися у війнушку!
3. Відчистити і привести в ідеальний стан: колонади статуї Незалежності України, прапоршток Державного Прапора України і пам'ятника засновників Києва. До символів потрібно ставитися бережно та з повагою.
4. Відпрацювати взаємодію нічних патрулів, для чого, коменданту Майдану призначати єдиного начальника варти, який би узагальнював інформацію та оперативно приймав рішення.
Слава Україні!"


Капітан першого рангу Анатолій Грищук,
делегат ХХІI надзвичайного з'їзду СОУ на Євромайдані (13.12.2013)
запис на сторінці в соцмережі www.facebook.com/gryshchuk.av


: 1159 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz