Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 28 » Норми моралі мають бути захищені законом та державою, а повага до честі і гідності, прав і свобод людини - нормою щоденного життя.
19:03
Норми моралі мають бути захищені законом та державою, а повага до честі і гідності, прав і свобод людини - нормою щоденного життя.
Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ініціює підписання відкритого звернення лідерів громадських організацій до Президента України, Верховної Ради України,Кабінету Міністрів України, власників медіа-бізнесу та усього українського народу наступного змісту

Ми, представники громадських організацій, громадські діячі, вчені, митці, вчителі, лікарі, виразники думки громадянського суспільства, обурені діями учасників інформаційної війни, спрямованої проти діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Вважаємо своїм обов'язком виступити проти намагання окремих представників менеджменту медіа-бізнесу порушувати наше право на безпечний інформаційний простір. Ми переконані, що питання захисту суспільної моралі має вирішуватись на державному рівні, оскільки це є загальноприйнятою практикою розвинених демократичних країн.

Пропаганда війни, національної та релігійної ворожнечі, культ жорстокості та насильства, засилля порнографії - це ті реальні загрози, які постають сьогодні перед нашим суспільством. Як відомо, Україна займає провідні місця в Європі щодо вживанню спиртних напоїв, наркотиків, дитячої безпритульності, порнографії та проституції, торгівлі внутрішніми людськими органами. Останні факти розбещеності (педофілії) з боку високих державних посадовців в дитячому таборі «АРТЕК» підтверджують зазначене.

Ми, батьки та матері, занепокоєні долею власних дітей, їх психічним та емоційним здоров'ям.

Захищаючи власні права, а також права своїх рідних та близьких, ми не можемо допустити падіння суспільної моралі до критичної межі!

Ця спланована атака в бік Національної комісії є наміром осіб, які не бажають, або не спроможні працювати з врахуванням сучасних європейських і етичних стандартів, недотримання яких, принижує нашу гідність та дивує будьякого гостя нашої країни. Це відкрита спроба завадити впровадженню демократичної державної політики у сфері захисту суспільної моралі, розвитку конструктивного діалогу медіа-бізнесу і держави. Це відверта перешкода спробам Національної комісії сприяти саморегулюванню суб'єктів підприємництва у дотриманні етики в інформаційній сфері. Проте це атака не лише в бік Комісії, а й в бік усього українського суспільства.

Ми не збираємось мовчати та вважаємо за потрібне звернутися до' Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, власників медіа-бізнесу з тим, щоб захистити наше конституційне право жити в демократичному суспільстві, де норми моралі мають бути захищені законом та державою, а повага до честі і гідності, прав і свобод людини - нормою щоденного життя.

З повагою,

ГОЛОВА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ ІІ СКЛИКАННЯ
ПОЛКОВНИК  В'ячеслав БІЛОУС


: 698 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz