Офіційні сайти відомств
» 2010 » Листопад » 18 » Німеччина скасовує обов'язкову військову повинність
09:53
Німеччина скасовує обов'язкову військову повинність
У Німеччині з середини 2011 року буде скасовано обов'язкову військову повинність. Відповідне рішення прийняли делегати партійного з'їзду правлячого Християнсько-демократичного союзу (ХДС) у Карлсруе.

Як повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в ФРН, німецькі консерватори підтримали ініційовану міністром оборони ФРН Карлом Теодором цу Гуттенбергом (ХСС) реформу бундесверу. Її метою є зменшення бюджетних витрат на оборонну галузь до 2014 року мінімум на 8,3 млрд євро. Незабаром коаліція ХДС/ХСС та ВДП підготує законопроект, який відмінятиме військову повинність для чоловіків з літа 2011 року. Оскільки консерватори та ліберали мають більшість у парламенті, справу вже можна вважати вирішеною.

Водночас положення про обов'язкову військову повинність в Основному законі ФРН буде збережено, аби у крайньому випадку новим законом її можна було б відновити. "Положення про військову повинність у Конституції буде збережено, але в майбутньому ніхто не зможе примусити молодих людей служити в армії без їхньої волі", - наголосив цу Гуттенберг.

УКРІНФОРМ


: 600 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz