Офіційні сайти відомств
» 2013 » Січень » 16 » "Незрозуміло, від кого Україна захищається, де пріоритети СБУ. У Януковичеві повинна прокинутися душа українця."-Скіпальський на ТВІ (відео)
13:10
"Незрозуміло, від кого Україна захищається, де пріоритети СБУ. У Януковичеві повинна прокинутися душа українця."-Скіпальський на ТВІ (відео)
Колишній заступник голови Служби безпеки України Олександр Скіпальський під час програми "Знак оклику. Щодня" на ТВі висловив деякі думки з приводу того, як вести безпекову політику.

Він заявив:

"Поки не буде озвучена концепція або доктрина національної безпеки, де чітко по всіх напрямках – екологічна безпека, фінансова безпека, державна безпека, – і суспільство та експерти не дадуть оцінки і буде видно, від кого Україна захищається, де головні пріоритети, суть діяльності СБУ і розвідувальних структур і Міністерства оборони – доти все це буде схоластика, буде розмова, здогадка, а чіткого прогнозу, чіткої лінії бачення неможливо добитися".

Також він вважає, що агресивна політика Росії укріплюватиме у президенті патріотизм.

"Наші депутати, в тому числі від Партії регіонів, повинні були б звернути увагу на деталь, яка декілька тижнів тому проскочила в Росії. Путін підписав постанову, яка дозволяє дітям в національних окраїнах не вивчати рідну мову. Тобто в школі, якщо батьки не бажають, діти не вчать рідної мови, а вчать лише російську. Як бути із тим законом (про засади мовної політики), який у нас?" – зазначив Скіпальський.

На його думку, це свідчить про фарисейство в політиці.

"Росія будь-якою ціною робить спробу тиску – і ми бачимо, як вона тисне на Україну, на Президента Януковича. Мені цікаво спостерігати, як він маневруватиме від цього тиску. Я сподіваюся, що вони доб’ють, що Янукович зрозуміє, що національні українські інтереси дорожчі за російські. Думаю, що в ньому повинен прокинутися українець, він повинен зрозуміти нашу душу. Боротися з Україною і побудувати політичну націю за підказками Табачника – це його помилка", – наголосив Скіпальський.

http://tvi.ua/
"Незрозуміло, від кого Україна захищається, де пріоритети СБУ."

"У Януковичеві повинна прокинутися душа українця."


: 490 | : Петро_ЛИСЕНКО | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Січень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz