Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 25 » Перд тим як продати УКРАЇНУ вирішили прибрати назву.
20:05
Перд тим як продати УКРАЇНУ вирішили прибрати назву.
На сайті Верховної Ради було виставлено повідомлення, яке не потребує коментарів. Наш портал лише підхреслить де які прізвища. Ось воно без скорочень.
________________
Комітет з питань національної безпеки і оборони рекомендує Верховній Раді прийняти проект постанови про визнання такою, що втратила чинність, Постанови "Про присвоєння найменування "Україна" ракетному крейсеру (проект 1164, заводський № 2011)" 20.05.2010

(Інформаційне управління)

Начальник Генерального штабу ЗСУ генерал армії Іван Свида, доповідаючи на засіданні Комітету проект постанови (реєстр. №6357), зазначив: необхідність її прийняття зумовлена тим, що добудова і введення до складу Військово-Морських Сил України ракетного крейсера "Україна" не передбачається. За його словами, утримання такого корабля є досить коштовним і співрозмірним з річним утриманням чотирьох-п'яти кораблів класу "Корвет".

І.Свида наголосив на необхідності змінити назву ракетного крейсера і далі використовувати назву "проект 1164". Начальник Генерального штабу повідомив, що зараз опрацьовується питання пошуку шляхів подальшого використання недобудованого ракетного крейсера, зокрема можливості його реалізації.

Голова підкомітету Олександр Кузьмук під час обговорення також зазначив, що недобудований крейсер не входить до складу Військово-Морських Сил України. Тому, за його словами, назву корабля необхідно змінити, оскільки він не буде використовуватися за прямим призначенням.

Голова Комітету Анатолій Гриценко, завершуючи обговорення, наголосив на тому, що Україні не потрібен корабель такого класу, адже він призначений для виконання багатоцільових завдань, які перед Збройними силами України не стоять.

Члени Комітету підтримали проект постанови, прийняття якого, на їхню думку, створить передумови для реалізації можливих варіантів подальшого використання недобудованого ракетного крейсера, зокрема його реалізації.

http://portal.rada.gov.ua/: 735 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz