Офіційні сайти відомств
» 2012 » Червень » 4 » НАШІ ГЕРОЇ – НАША ПАМ'ЯТЬ."Чин Героїв спонукає нас до дії. Незалежність не зникає в один день." - Петро КОСТЮК
20:40
НАШІ ГЕРОЇ – НАША ПАМ'ЯТЬ."Чин Героїв спонукає нас до дії. Незалежність не зникає в один день." - Петро КОСТЮК
3 та 4 червня у Львові відбулося вшанування військових поховань на Янівському (Меморіал Січових Стрільців) та на Личаківському кладовищах (Братська могила УСС на Марсовому полі, Поле почесних поховань, Меморіал УГА).
Віддавна на Зелені свята – Зіслання Святого Духа і Пресвятої Трійці – українці вшановують могили захисників: спочатку – Роду, а згодом – Народу, Нації і Держави.
У Львові традиційно у перший день свят, у неділю, громада вшановує військові поховання на Янівському кладовищі, а на другий день свят, у понеділок, на Личаківському кладовищі.
Сьогодні, коли знову розпочався шалений наступ на українську історію, мову, культуру та звичаї, ми не маємо права бути байдужими. Наша відповідь" Русскому міру" – творення та збереження Українського світу. Священний обов'язок кожного свідомого українця- віддати шану Героям та не дати перерватися споконвічній традиції.
Громадський комітет пошанування військових могил у Львові запросив на спільну молитву священиків, церковні хори , військових, молодь, громадян міста Львова, всіх, хто плекає цей український звичай.
Виступаючи перед громадою, біля могил Українських Січових Стрільців, Голова Львівської обласної організації Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк зазначив, що " Могили Героїв наших, таких як полковник Іван Богун на Чернігівщині, могили вояків УСС, УГА, Карпатської Січі, УПА і всіх тих , хто віддав своє життя в боротьбі за Незалежність України є постійним нагадуванням нинішньому поколінню українців про те, що кожен народ несе відповідальність за ту землю(територію), яку він посідає і за все те, що на ній відбувається. Чин Героїв спонукає нас до дії. Незалежність не зникає в один день. Спочатку замовчуються героїчні сторінки української історії, пізніше відміняється обов'язковий переклад фільмів українською мовою, а дальше виноситься на розгляд Верховної Ради України законопроект "Про основи державної мовної політики". Маємо виявити національну солідарність і домогтись зняття з розгляду цього антиконституційного законопроекту. Не чекаймо що це за нас зробить хтось інший. Будьмо гідні Чину наших Героїв".

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)


Фото М.Сулими


: 550 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Червень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz