Офіційні сайти відомств
» 2010 » September » 2 » На створення корветів грошей немає
11:31
На створення корветів грошей немає
Фінансування проекту створення корабля класу "корвет" для міністерства оборони України фактично припинено. Про це повідомив президент асоціації "Українські оборонні технології" Володимир Грек на I Всеукраїнському форумі оборонної промисловості, пише РосБізнесКонсалтинг.

На його думку, це може зашкодити іміджу країни, оскільки до програми залучені постачальники устаткування й озброєнь з інших країн, зокрема Франції, Німеччини, Італії.

Головний інженер казенного підприємства "Дослідно-проектний центр кораблебудування" (м. Миколаїв) Євген Косоруков зазначив, що бюджет 2010 року передбачає виділення на проект 35,8 млн. грн, які вистачить тільки на розрахунки за вже виконані роботи. "На робочу документацію та будування корабля грошей немає", - сказав він.

Представник проектного центру нагадав, що в бойовому ядрі українських ВМС тільки три кораблі побудовані менше 20 років тому, інші відслужили більше 25 років.

Уряд України в 2005 році розпорядився почати роботи з проектування і будівництва перспективного корабля класу "корвет". Протягом п`яти років на цю програму планувалося виділити з держбюджету близько 160 млн. дол.

УНІАН


: 598 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 1
0
1 галата владислав   [Entry]
Медведєв доручив моніторити дружбу України і НАТО П'ятниця, 03 вересня 2010, 19:15 Президент Росії Дмитро Медведєв доручив дипломатичного корпусу і розвідслужбам відслідковувати розвиток відносин України і НАТО. Про це повідомило джерело газети "Дзеркало тижня" ."Вірогідною причиною подібного рішення є той факт, що статус позаблоковості, якого дотримується Україна, має невизначений міжнародно-правовий зміст", - наголошується в повідомленні.При цьому Україна і далі виконує Річні національні програми співпраці з Північноатлантичним альянсом.Як відомо, закон про основи внутрішньої і зовнішньої політики визначає, що Україна є "європейською позаблоковою державо http://www.pravda.com.ua/news/2010/09/3/5354886/


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Login:
Password:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  September 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Powered by uCoz