Офіційні сайти відомств
» 2012 » Листопад » 30 » Музей національно-визвольної боротьби запрошує (фото)
16:31
Музей національно-визвольної боротьби запрошує (фото)
28 листопада Львівська обласна Спілка політичних в’язнів України організувала для своїх членів екскурсію в Музей національно-визвольної боротьби у Львові. Для участі в такому масовому заході приїхали до Львова колишні політичні в’язні, їхні діти і родичі майже з усієї Львівщини.
«Мені дуже приємно разом з вами перебувати в цій музейній залі. Тут ми маємо можливість більше дізнатися про боротьбу українського народу за свою незалежність, зокрема про те, як воювали наші герої, чого вони прагнули», – сказав голова Львівської обласної організації Спілки політичних в’язнів України Володимир Горовий.
Посивілі ветерани-політв’язні із захопленням оглядали музейну експозицію, пригадували важкі роки, проведені у боях, тюрмах, таборах, на засланні, ділилися спогадами.
«Цього дня наші ветерани-політв’язні чекали давно. Адже вони безпосередньо брали участь у створенні експозиції музею. Тут є їхні власні речі, збережені від тих тривожних часів», – зазначив депутат Львівської обласної ради, заступник голови Спілки Юрій Зірченко.
На захід були запрошені і представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України. Серед членів СОУ є також діти і родичі колишніх політичних в’язнів .Перед шановною громадою виступив Голова ЛОО СОУ полковник Петро Костюк. У своїй промові він,зокрема, відзначив важливість тяглості української національно-визвольної боротьби та вручив відзнаки Спілки офіцерів України медаль "20 років Спілці офіцерів України" членам Львівської обласної Спілки політичних в’язнів,які виборювали незалежність України у лавах УПА.


  • Відкриття Музею національно-визвольної боротьби відбулося 13 жовтня, у переддень 70-річчя створення УПА.

Фоторепортаж Юрія Романишина
Львівська обласна організація СОУ
для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України): 483 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2023

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz