Офіційні сайти відомств
» 2011 » Листопад » 16 » МОУ вважає доцільними тільки ініціативи щодо проведення парламентських та громадських слухань. СОУ ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ
21:36
МОУ вважає доцільними тільки ініціативи щодо проведення парламентських та громадських слухань. СОУ ОТРИМАЛА ВІДПОВІДЬ
Військове відомство не збирається припиняти переведення житла, яке розподіляється житловими комісіями в розряд службових для потреб людей, які мають родинні чи дружні зв’язки з керівним складом МО України, іншими представниками влади. Навпаки, воно розробило проект наказу, який повинен це «вдосконалити». «При цьому визначено пріоритети якими мають керуватися посадові особи при наданні службового житла».
Також військове відомство вважає передчасним встановлення нового порядку підписання контракту із визначенням термінів забезпечення службовим і постійним житлом і посилається на складну соціально-економічну ситуацію в державі.
Заміну «пільг» на «компенсації» МОУ теж вважає недоречною.
Альтернативним проектом щодо забезпечення військовослужбовців житлом МОУ вважає тільки програму, що затверджена Кабінетом Міністрів України у 2009 році.
А ось «стосовно ініціативи щодо проведення парламентських та громадських слухань, вважається за доцільне підтримати пропозиції Спілки».
Саме про це йдеться у листі за підписом заступника Міністра оборони України І.М.Кушніра на адресу Спілки офіцерів України.

Прес-служба СОУ.
 


: 563 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz