Офіційні сайти відомств
» 2012 » Лютий » 20 » "Москву не можливо задобрити – це прірва..." АНОНС СТАТТІ.
14:26
"Москву не можливо задобрити – це прірва..." АНОНС СТАТТІ.
"Всеукраїнське Братство ОУН-УПА, ще перед попередніми виборами до Верховної Ради України, не менш конкретно зверталося - Об’єднаймося!!! Об’єднаймося в один кулак! Іншого виходу, особливо в даних обставинах (і не тільки) у нас немає. Втратимо цей шанс, - дальше будуть тягнути з нас жили й точити кров. Оцінімо дії, що відбуваються на наших очах. Крим Москві здали, фактично, на вічно. Куди і чого було спішити? Угода з цього приводу існує до 2017 року. Тут наївність зрозуміла: «задобрити, запевнити Москву про свою відданість». Яка наївність! Мій покійний батько, при розмові, часто повторював: «Від москаля поли вріж і втікай», тобто став тобі на полу плаща, чи кафтана відріж полу і втікай. Мій батько Рибак Іван Тимкович 1899 року народження також розповідав, як вони сільські хлопці тоді у двадцяті роки минулого століття пішли у Січові Стрільці. Батько колеґував (за сільською термінологією) з Павлом Андрійовичем Назарем. Вони тоді пішли на так звану «Чортківську Офендзиву» і на них двох з Павлом Назарем дали одного кріса. Те ж маємо сьогодні з нашою миршавенькою «дипломатією». Тягаємося з московською тактичною інституцією яка має віковий досвід насильств, загарбань, підкорення інших народів. Тут потрібний вишуканіший супротив! Аналіз вікових стосунків наших патріотичних, політичних, державних керманичів і діячів вчить, що Москву не можливо задобрити – це прірва..."

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ СТАТТЮ ТИМОФЕЯ РИБАКА ПРОФЕСОРА, ЧЛЕНА ПРОВОДУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БРАТСТВА ОУН-УПА "В РІК 2012 ВИБОРІВ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"

: 453 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz