Офіційні сайти відомств
» 2012 » Травень » 2 » Морські бувальщини Алли Кох.
20:34
Морські бувальщини Алли Кох.
"...Головне, що все почалося з радості. Несподівано з’ясувалося, що я – людина призовного віку. Можете усміхнутися і навіть смійтеся собі на здоров’я! Маю цілком правдиве підтвердження цього факту. Тому (тепер уже серйозно) рекомендую не шукати спростувань.

Сталася ця неймовірно щаслива історія зі мною в той день(середина березня 2012 року), коли українські військові моряки із Севастополя запропонували мені пройти вишкіл у Військово-Морському Флоті України. На зволікання у мене не було й хвилини, тому, не задумуючись, сказала: «Так!»

Моє врівноважене «так» розгорнуло переді мною таку перспективу: для того, щоб пройти вишкіл, необхідно постати перед лицем (в якійсь кількості чоловік) військово-морської комісії. Як Ви думаєте, я постала? Так, постала. Проте попередньо під час співбесіди багато чого з’ясувалося: по-перше, що я не завжди одягаюся за хвилину; по-друге, що плаваю в гірській річці Прут лише на глибині мого зросту; по-третє, до цього мені не завжди вдавалося слухати старших за званням. А якщо додати ще шнурівки дамських черевичок, зав’язані на бантик, завжди розстібнуті один (рідше два) верхні ґудзики сорочки і повну відсутність навиків стройової підготовки (все-таки воєнка в школі була енну кількість років тому), то ви повірите , що йдучи на зустріч із високоповажною комісією, я добряче хвилювалася: хоч би взяли.

Панове офіцери, заручившись моєю згодою таки пройти вишкіл, чемно запитали мене, що я вмію. У варіантах відповіді не було вказано мого навику, тому я попросила дописати його. Ні за що не здогадаєтесь, що може вміти сучасний призовник! Він може вміти писати вірші! У випадку зі мною варто додати: яке щастя писати вірші! Адже завдяки цьому мене прийняли на вишкіл військові моряки! .."

Читати більше про МОРСЬКІ БУВАЛЬЩИНИ Алли Кох.: 508 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар


Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz