Офіційні сайти відомств
» 2012 » Липень » 31 » "...між громадськістю та політичними партіями має бути чесний діалог. На перше місце мають вийти національні інтереси" Петро КОСТЮК(+фото)
21:18
"...між громадськістю та політичними партіями має бути чесний діалог. На перше місце мають вийти національні інтереси" Петро КОСТЮК(+фото)
30 липня представники опозиційних політичних сил та громадськості провели віче біля Львівської ОДА на знак протесту проти антиукраїнського мовного закону Колесніченка-Ківалова та на підтримку акції протесту в Києві.
У цьому заході взяли участь депутати Львівської облради та інших місцевих рад від ВО «Свобода» та Об’єднаної опозиції, ВО «Батьківщина», представники громадських організацій, Львівської обласної організації Спілки офіцерів України. Виступаючи на зібранні, Голова ЛОО СОУ полковник Петро Костюк,зокрема, зазначив: « Українська нація зможе відстояти свої природні права тільки сконсолідувавшись. А для цього між громадськістю та політичними партіями має бути чесний діалог. На перше місце мають вийти національні інтереси. Правда у взаєминах між громадськістю та опозиційними політичними силами посилить довіру та надасть можливість перемогти, зберігши українську дежавність у всій її повноті».
Перед присутніми також виступили депутати обласної ради Андрій Холявко, Юрій Зірченко та Остап Стахів, представники громадськості Петро Франко, Ярослав Пітко та інші. За їх словами, такі пікети проходять і в інших містах, передусім в Києві. А вже в найближчі місяці акції переростуть в гарячу боротьбу, бо режим через фальсифікації, маніпуляції намагатиметься втриматися при владі. 28 жовтня нація матиме нагоду переламати ситуацію і вказати всім цим януковичам на їхнє місце.
Учасники ухвалили резолюцію, у якій закликали громадських, культурних діячів відмовитися від співпраці з режимом, вийти з провладних структур, а членів Партії регіонів вирішити, з ким вони – з народом чи з режимом. «Закликаємо членів Партії регіонів, які ще не втратили національної і людської гідності, негайно вийти з партії і публічно засудити антидержавні дії свого керівництва. Усім українцям одностайно і активно включитися у виборчу кампанію з тим, щоби сформувати у новій Верховній Раді України стійку національно-державницьку більшість і усунути від влади кримінальне угрупування. Разом переможемо!», – йдеться в документі.

Львівська обласна організація Спілки офіцерів України
для порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України)

Фоторепортаж Андрія Роя


: 813 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz