Офіційні сайти відомств
» 2010 » Серпень » 1 » Місяць тому було зламано сайт журналу "УНІВЕРСУМ".
20:23
Місяць тому було зламано сайт журналу "УНІВЕРСУМ".
Ще 26 червня ц. р. була заблокована Інтернет-сторінка журналу «Універсум» - http://www.universum.org.ua/

Це посилання добре відоме читачам, адже за ним впродовж десяти років розміщувалися матеріали видання. Сьогодні ж шеф-редактор «Універсуму» Олег Романчук повідомив: «Творяться в Інтернеті воістину незбагненні речі… Від учора – 31 серпня 2010 року – за цією адресою оселився якийсь російськомовний «Универсум». Справді, набираючи відому назву, відкриваєш зовсім незнайомий сайт, на якому… перевозки грузов из Китая, Китай – лучшие цены, бизнес в Китае (?)

Журнал «Універсум», заснований у 1993 році, став досить відомим Інтернет-проектом. Він позиціонував себе як журнал політології, футурології, економіки, науки та культури. У редколегію входять Степан Вовканич, Юрій Саєнко, Ярослав Грицак, Микола Жулинський, Петро Іванишин, Володимир Різун, Володимир Шкляр, Ігор Юхновський та інші без перебільшення знакові постаті для сьогоднішньої України – економісти, історики, філософи, філологи, фізики й математики… Закордонні представництва діють у Варшаві, Відні, Парижі, Нью-Йорку, Вінніпезі.

В мережі онлайн «Універсум» вів медіа-дискурс навколо проблем економічного розвитку України, порушував питання євроатлантичної інтеграції, розглядав спірні історичні моменти та роль окремих постатей українського минулого (Мазепа, Шухевич, Бандера), котрі досі в українському суспільстві мають різні оцінки.

«Одна країна – дві нації», «Як нам ділити Україну?», «Постгеноцидне буття», «Капітуляція перед боєм», «Довга тінь гетьмана», «Переяславська рада – велика імперська містифікація!», «Єврейська загадка» і концепція соціального капіталу», «Про голодомор вустами і серцями молодих» - ось далеко не всі точки інтелектуального епіцентру, які актуалізував Олег Романчук та його авторський колектив лише в останньому номері. А ще – маловідомі факти про український розвідницький спецназ та історію вітчизняної розвідки (редактор в минулому – офіцер Збройних Сил), новітні експериментальні розробки вітчизняної медицини у подоланні онкозахворювань…

Доктор економічних наук Юрій Саєнко пише: «Журнал «Універсум» — унікальне явище в українському медіапросторі. Це своєрідна арена системного мислення, роздумів про те, що відбувається з Україною в контексті історичного минулого та сьогодення. Арена особлива. Значуща. З високим кипінням багатющого національного інтелекту тих, кому надається слово».

Аналітичні фахові публікації «Універсуму» не завжди подобалися тій чи іншій владі. Є думка, що у такий спосіб намагаються ізолювати видання, розмістивши за його звичною електронною адресою інший видавничий проект.

Цікаво, кому вигідно «перекрити дихання» альтернативним інформаційним проектам в онлайн-мережі?

Люба Василик


: 863 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 1
0
1 PORTAL_SOU   [Матеріал]


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz