Офіційні сайти відомств
» 2011 » Липень » 23 » Міноборони знову провернуло таку ж схему, через яку раніше звільнили заступника міністра економіки
13:57
Міноборони знову провернуло таку ж схему, через яку раніше звільнили заступника міністра економіки
Міністерство оборони на відкритих торгах закупило послуг з харчування солдатів на таку ж суму, через яку кілька місяців тому був звільнений заступник міністра економіки Олександр Сухомлин.

Ціна за квартал склала 230 млн грн, переможцями тендеру по різних округах виявилися ті ж фірми, які раніше були обрані Міноборони за процедурою «закупівля в одного учасника».

Нагадаємо, що наприкінці березня через погодження схеми закупівель в одного учасника з посади заступника міністра економіки був звільнений Олександр Сухомлин. Тоді А. Сухомлин підписав погодження закупівлі в одного учасника для Міноборони на загальну суму 621 млн грн (на три квартали).

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко підрахував тоді, що Міноборони різко вийшло за рамки бюджету, в результаті чого прибутки організаторів схеми мали б скласти 213 млн грн.

Нагадаємо, що «ДТ. Україна» неодноразово писало про тіньові потоки і дивні відносини з постачальниками в Міністерстві оборони.

Детальніше читайте у статті Юрія Ніколова «Мы хлеба горбушку, и ту — пополам» у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна».

Znuasmall

http://news.dt.ua/articles/84988

: 523 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz