Офіційні сайти відомств
» 2012 » Вересень » 16 » "Ми позиціонуємо себе захисниками громадян України у всіх сферах їхнього життя..." Петро КОСТЮК -НАШ КАНДИДАТ.
18:25
"Ми позиціонуємо себе захисниками громадян України у всіх сферах їхнього життя..." Петро КОСТЮК -НАШ КАНДИДАТ.
"...Збройні Сили України дійсно потребують реформування, бо з початку проголошення незалежності України вони були створені за принципом відокремлення від Радянської Армії, а такі організаційні підходи не відповідають сучасним світовим тенденціям протидії різного роду глобальним загрозам (економічним, інформаційним, екологічним, культурно-релігійним тощо). Мову треба вести про підвищення боєздатності Збройних Сил України, набуття Україною членства в НАТО і утвердження регіонального лідерства України на балто-чорноморському просторі.З цього приводу Спілка Офіцерів України висловила свою позицію у заяві про потребу входження України у систему колективної безпеки, зокрема щодо набуття Україною повноправного членства в Організації Північно-атлантичного договору. Ми провели круглий стіл «Збройні Сили України: вибір шляху», а також взяли участь у парламентських слуханнях «Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України».Наші спілчани ініціювали у Львівській обласній раді «круглий стіл» з приводу масових порушень прав військових пенсіонерів та направили звернення до відповідних органів влади. Але діяльність Спілки офіцерів не обмежується питаннями суто військовими.
– Ми позиціонуємо себе захисниками громадян України у всіх сферах їхнього життя. Зокрема, ми виступили проти посягань на приватизацію об’єктів національної культурної спадщини Києво-Печерської та Почаївської Лавр. Значний суспільний резонанс мала заява Львівської обласної організації СОУ на підтримку громадської ініціативи «Врятуймо Черемош» – проти будівництва гідроелектростанцій на річках Карпат, що може призвести до порушення екологічного балансу і спричинити катастрофічні наслідки. Маленькою нашою спільною перемогою у цій сфері було те, що будівництво ГЕС призупинено.Ініціювємо громадські слухання щодо нестерпного запаху у місті Львові, що шкодить іміджу туристичного міста, а найгірше – впливає на здоров’я його жителів. Переконаний, що у нашій принциповій позиції проти бездіяльності міських властей ми будемо мати підтриму всіх львів’ян..."

Інтерв'ю кандидата в Народні депутати України П.Костюка журналісту І.Колодію читати в статті «Політика – то служіння…» Як позбутись негативних явищ у розвитку української державності.


Петро Костюк під час миротворчої місії в Сараєво.ЩЕ ДО ТЕМИ:: 582 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz