Офіційні сайти відомств
» 2011 » Жовтень » 10 » Майбутнє єднає.
17:10
Майбутнє єднає.
Черкаська обласна організація Політичної Партії «Україна Майбутнього» в особі голови осередку Д. Личка та голови Черкаської обласної ГО «Спілки офіцерів України» полковника В.Самозвана підтримали «ЗВЕРНЕННЯ СОУ ДО КЕРІВНИЦТВА ДЕРЖАВИ ЩОДО ПРОБЛЕМ ЖИТЛА ТА СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВИХ ГАРАНТІЙ.»
Погляди членів Черкаського осередку ГО СОУ та "України Майбутнього" збігаються в тому, що потрібно створити гідні умови для всіх громадян держави, а потім вирішувати питання позбавлення компенсації. Про що чітко зазначено у Зверненні:"Військовослужбовець за період служби змінює своє місце проживання, діти навчаються в 3-5 школах, дружини, як правило, не можуть працевлаштуватися, а сім’ї проживають в найманих приміщеннях. Це при тому, що військовий в будь який час готовий виконати свій обов’язок по захисту територіальної цілісності і суверенітету України, проливати при цьому кров. Політики після перемоги припишуть лаври собі, а після поразки – винуватцями зроблять військових. Про це свідчить історія.
Саме за ці та інші обмеження, суспільство компенсує військовослужбовцю у вигляді знижок за оплату житла та комунальних послуг.
Отже військовослужбовець не має пільг (переваг), тому черги у військові навчальні заклади, з метою отримання «пільг» не існує."
І в подальшому ці дві організації намітили тісне співробітництво, про що засвідчено у договорі, який підписали керівники осередків.

На фото: Голова Черкаської обласної організації Політичної Партії «Україна Майбутнього» Д. Личко та голова Черкаської обласної ГО «Спілки офіцерів України» полковник В. Самозван.


Анатолій Черноморченко,
Черкаська обласна організація СОУ та «Україна Майбутнього», для порталу українських офіцерів

: 573 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 2
0
1 Курган   [Матеріал]
На мій погляд, тільки молодість та досвід спроможні досягти успіху. Хочу зазначити ,що СОУ раніше мало дбала про свою зміну, але тимчасове явище коли є така підтримка

0
2 Петро_ЛИСЕНКО   [Матеріал]
Це конкретні дії по підтримці Звернення СОУ з боку "УМ". Це нормально, коли є така політична сила, яка не претендує на місце керівника процесу, але робить вчинки щодо підтримки процесу. На жаль таких в українському партійному політикумі окрім "УМ" ще не бачив. Тому сьогодні вона мені імпонує. Мені подобається , коли до СОУ ставляться як до рівного партнера, хоча і не багатого. :)


[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Жовтень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz