Офіційні сайти відомств
» 2013 » Травень » 20 » Львівська ОО СОУ вшанувала пам'ять жертв політичних репресій. Фоторепортаж.
12:17
Львівська ОО СОУ вшанувала пам'ять жертв політичних репресій. Фоторепортаж.
19 травня 2013 року представники Львівської обласної організації Спілки офіцерів України взяли участь у заходах із вшанування пам’яті жертв комуністичних злочинів, які відбулися у Львові в рамках заходів із відзначення 60-ої річниці Норильського повстання. 
Захід розпочався покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів. Потім відбулася екуменічна панахида за загиблими політв’язнями та громадське віче. 
Виступаючи на вічі, депутат Андрій Холявка сказав: «На початку ХХ століття демографи прогнозували, що до кінця століття українців буде 100 мільйонів. Після двох світових воєн, які пройшли територією України, та репресій, до незалежності України дожило лише 50 мільйонів. А сьогодні нас менше 40-ка. В ці дні ми молимося за душі полеглих за нашу Батьківщину, ми їх згадуємо, ми їх пам'ятаємо… і від того ми стаємо сильнішими. Ми збудуємо таку Україну, про яку мріяли вони, про яку мріємо ми!». 
Юрій Зінченко у своєму виступі акцентував увагу присутніх на тому, що злочини проти українців продовжуються й сьогодні, бо людство чомусь, на відміну від злочинів фашизму, не засудило злочинів комуністичного режиму і злочинці не покарані. 
Голова Львівської обласної Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк підкреслив, що забуття уроків минулого може спричинити їх повторення.Жертви борців за волю України не були даремними. Нинішнє покоління має докласти максимальних зусиль щодо консолідації навколо національних інтересів незалежної України і незворотності на шляху української державності. 
Також на вічі виступили голова Львівської обласної спілки політичних в`язнів України Володимир Горовий, голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко та інші політичні й громадські діячі. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 


В цей день спілчани відвідали Музей-меморіал жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького». 

 


 

 


Львівська обласна організація СОУ 
Фоторепортаж Андрія Роя. 

ВГО СОУ

: 511 | : PORTAL_SOU | : 5.0/1
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz