Офіційні сайти відомств
» 2012 » Лютий » 12 » Львівська обласна організація СОУ зробила аналіз і взяла курс на активізацію своєї діяльності
19:47
Львівська обласна організація СОУ зробила аналіз і взяла курс на активізацію своєї діяльності
У суботу, 11 січня, пройшла звітно-виборна конференція Львівської обласної організації Спілки офіцерів України.
Підсумовуючи роботу ЛОО СОУ за два роки під головуванням майора Володимира Тимчука промовці відмітили низку ініціатив Спілки, що знайшли належний резонанс у громадськості та місцевих органів влади. Так, святкуючи свій 20-літній ювілей Львівська обласна організація СОУ організувала патріотичний тур для ветеранів Збройних Сил України та СОУ і, що найголовніше, молоді по місцях наших Героїв – зокрема до родового села полковника Дмитра Вітовського, до місць, пов’язаних з іменами Короля Данила, Ольги Басараб, сотника Юліана Головінського.
У 2011 р. керівництво обласної організації СОУ в особі В. Тимчука, Р. Кутного, Р. Саляка та інших спілчан надало інформаційну та організаційну підтримку проведенню фінальних обласного та всеукраїнського етапів військової дитячо-юнацької патріотично-спортивної гри «Джура» і прагнуло винести на обговорення обласної та міської рад питання критичного стану щодо методичного забезпечення шкільного навчального предмету «Захист Вітчизни».
Завжди на передовій формування державного погляду з питань національної безпеки та обороноздатності України перебував зі своїми публікаціями як шпальтах «Універсуму», так і в численних електронних медія член виконкому ЛОО СОУ Олег Романчук.
Обласна СОУ також ініціювала належну відсіч агресивній риториці Митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела інтелігенції , висловлену у його відкритому листі стосовно військової академії та Львова (Галичини) у травні 2011 р.
Активною була співпраця з молоддю, особливо з юними захисниками – «крутянцями». Так, з ініціативи керівництва ЛОО СОУ у взаємодії з центром культури та дозвілля «Лис Микита» ЛНУ ім. Івана Франка започаткований театралізований мистецько-патріотичний захід «Вони пішли в безсмертя». Також голова ЛОО СОУ особисто опікався перебуванням молоді, по суті дітей, з гуцульського села Лазещина, яке цьогоріч автентичною давньою колядою тішило львів’ян і гостей королівського міста під час традиційного фестивалю «Велика Коляда». А завдяки самому ліцею Героїв Крут, очолюваного членом виконкому ЛОО СОУ, полковником Романом Саляком, Львів завжди мав почесні варти та інші комплексні заходи з нагоди днів національної пам’яті. І саме звернення ЛОО СОУ забезпечило гідне представлення області на рівні керівництва обласної ради та молоді під час вшанування героїв Другого зимового походу в с. Базар на Житомирщині у 90-ту річницю їх Чину.
Реалізуючи ініційовані владою консультації з громадськістю члени обласної СОУ, зокрема В. Фукс, М. Зеленський, Б. Якимович та інші брали участь у телемостах з представниками Уряду України (Міністром Оборони України), у діяльності громадських рад при обласній і районних державних адміністраціях тощо. Актуальним елементом для традиційної співпраці галичан з українським флотом стала презентація громадської ініціативи сприяння побудові національного корвету «Володимир Великий», яку представили В. Тимчук, О. Романчук і М. Мамчак, офіцер-журналіст із Севастополя.
Окрасою та родзинками звітної конференції стали презентація кліпу "Сніги, сніги" та ювілейного альбому світлин та спогадів «Львівська обласна СОУ: дієвість, принциповість, патріотизм».
Конференція, схваливши звіт голови, обрала нове керівництво організації на наступний період. Головою Львівської обласної організації Спілки офіцерів України став полковник Петро Костюк, донедавна – заступник директора Департаменту гуманітарної політики Міністерства оборони України та голова ЛОО СОУ у 1991–92 рр., співавтор чудової книги про військове капеланство «Тріумф серця».
П. Костюк взяв перед собою курс на активізацію діяльності СОУ на Львівщині.

Прес-служба ЛОО СОУ


: 522 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz