Офіційні сайти відомств
» 2011 » Вересень » 18 » Львівська обласна організація СОУ долучилася до "Презентації Фонду відродження українського флоту і Корвету "Володимир Великий"
13:38
Львівська обласна організація СОУ долучилася до "Презентації Фонду відродження українського флоту і Корвету "Володимир Великий"
16 вересня 2011 року у приміщенні Львівської облради відбулась прес-конференція – «Презентація Фонду відродження українського флоту і Корвет Володимир Великий».
Її організаторами виступили: Громадське патріотичне об`єднання «Українська справа», Львівська обласна організація Спілки офіцерів України та Львівська обласна рада.
В прес-конференції взяли участь Мирослав Мамчак - член Севастопольської О СОУ, капітан 1-го рангу (член ради Ветеранів Війсьво-Морських Сил Збройних Сил України), Олег Романчук - член виконкому Львівської ОО СОУ (шеф-редактор журналу "Універсум") та інші представники Львівської ОО СОУ.
"Військово-морські сили України не мають жодного корабля для ведення морського бою. Відтак, створено благодійний фонд «Відродження Українського флоту... На будівництво «Володимира Великого» – першого та найдорожчого корвету – потрібно близько 4,5 млрд. грн, наразі фонд назбирав 150 тис грн. Та якщо би кожний українець здав би по 5 гривень, то в нас би все вийшло, "– наголосив Мирослав Мамчак.


«Фонд відродження українського флоту»
поточний рахунок в Приватбанку України – ОКПО 37636604, МФО 324935, СФ ПАО КБ «Приватбанк», поточний рахунок 26000060489109

: 761 | : PORTAL_SOU | : 5.0/2
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Вересень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz