Офіційні сайти відомств
» 2012 » Лютий » 21 » частина 1.ЛЬВІВ-КРИВИЙ РІГ. Міжрегіональна нтернет-конференція за сприяння організацій СОУ(відео)ділова розмова
19:49
частина 1.ЛЬВІВ-КРИВИЙ РІГ. Міжрегіональна нтернет-конференція за сприяння організацій СОУ(відео)ділова розмова

19 лютого 2012 року за сприяння Львівської та Криворізької організацій СОУ відбулась міжрегіональна інтернет-конференція із застосуванням програмного забезпечення "Skipe". Було обговорено порядок обміну представницькими делегаціями для вшанування Січових стрільців на меморіалі г.Маківка і вшанування повстанців Холодного Яру на Криворіжжі.
Ініціатором зустрічі в мережі став львівянин Андрій Богданович Стещишин - громадський діяч та козаки Інгульської паланки Війська Запорізького низового (м.Кривий Ріг) з нагоди 20-річчя створення паланки.
Під час проведення зв'язку голова Криворізької СОУ полковник Петро Лисенко вручив грамоти СОУ "За патріотизм і відданість українській державі" козакам Інгульської паланки.
Після обговорення ділової частини конференції (щодо
обміну представницькими делегаціями) зустріч перейшла у формат безпосереднього спілкування у більш широкому громадському колі і обміну думками щодо актуальних питань сьогодення. Про це з часом буде окремий матеріал на нашому порталі . Слідкуйте за інформацією.

Портал українських офіцерів
Львів-Кривий Ріг.

: 676 | : PORTAL_SOU | : 5.0/3
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz