Офіційні сайти відомств
» 2010 » Травень » 26 » Ректорат Українського католицького університету у Львові вважає, що СБУ намагається залякати адміністрації університетів і студентів?
18:46
Ректорат Українського католицького університету у Львові вважає, що СБУ намагається залякати адміністрації університетів і студентів?
Людина Януковича каже, що не копає під студентів. А ректори "підписалися"?
Ректорат Українського католицького університету у Львові вважає, що СБУ намагається залякати адміністрації університетів і студентів, щоб останні не брали участі в акціях.

Про це заявив віце-ректор УКУ Мирослав Маринович Радіо "Свобода", коментуючи роз'яснювальну роботу працівника СБУ з ректором Українського католицького університету отцем Борисом Ґудзяком.

"Я розцінюю усе це, як дію інерції. СБУ не розуміє, що треба міняти свої правила, інерція працівників СБУ, які не відчувають дискомфорту або мало відчувають, не сигналізують, що треба міняти дії, інерцію управлінських кадрів в освіті, які погоджуються підписувати документи, листи до них спрямовані, не беручи оригіналу чи копій, тобто, які погоджуються брати участь у таких штучностях", - заявив Маринович.

Натомість прес-секретар СБУ у Львівській області Володимир Кривошея каже, що нічого не знає про візит працівника служби і не ознайомлений із заявою ректора УКУ.

Адміністрація Українського католицького університету заявляє, що 11 травня до них зателефонувала людина від заступника голови ОДА, БЮТівця Ігоря Держка і просила подати інформацію про кількість студентів, які беруть участь у протестах.

Держко заперечив цей факт на сесії облради.

А голова Львівської обласної адміністрації, регіонал Василь Горбаль запевнив Радіо "Свобода", що не давав нікому доручень збирати інформацію про студентів.

"Я нікому ніяких доручень не давав, а мій заступник Ігор Держко назвав це провокацією", - заявив він.

Тим часом, як стало відомо Радіо "Свобода" з поінформованих джерел, на відміну від Бориса Ґудзяка, більшість ректорів львівських вишів підписала іменний лист СБУ.

Як пише "Комерсант-Україна", співробітник СБУ запропонував Ґудзяку прочитати і підписати адресований йому лист, ректор УКУ попросив залишити його копію, але отримав відмову: представник СБУ висловив побоювання, що документ може бути опублікований в інтернеті.

Після того, як Гудзяк відмовився читати і підписувати лист, співробітник СБУ пішов, забравши документ із собою.

Маринович у коментарі виданню зазначив: "Якщо в документі містилося прохання піклуватися про безпеку студентів, чому лист не дали ректору в руки? Що там було написано, ми можемо тільки припускати".

Як відомо, в СБУ підтвердили факт зустрічі своїх співробітників із Ґудзяком - ректору нібито було "роз'яснено", що за законом "втягнення студентів в протиправну діяльність, у можливі масові заворушення є неправомірними".

УП
: 669 | : PORTAL_SOU | : 0.0/0
: 0

[ | ]

"Спілка офіцерів України (СОУ) є всеукраїнською неприбутковою громадською організацією військово-патріотичного спрямування, яка об'єднує на добровільних засадах громадян України: військовослужбовців-офіцерів, прапорщиків і мічманів кадру, зарахованих до Збройних Сил України до запровадження військової служби за контрактом, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, курсантів (слухачів) випускних курсів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, що здійснюють підготовку спеціалістів для військових формувань України, військової служби за контрактом, за призовом, запасу і у відставці Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів, Міністерства з надзвичайних ситуацій, військовослужбовців які проходять службу у резерві (надалі - Збройних Сил України), а також громадян офіцерів (старшин) - ветеранів військових формувань, які брали участь у визвольних змаганнях за незалежність України..."

ОФІС ВГО СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ

переглянути збільшену мапу
Логін:
Пароль:НОВИНИ  © ВГО СОУ


Пошук

Календар

«  Травень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наші друзі та партнери

Пам’ятай про Крути [Vox.com.ua] Портал українця
Пиши українськоюЕвропейський конгрес українців
Українці УгорщиниСпілка українців у Португалії інтернетвидання -Українці у Португалії-
Український радіопортал - Украинский радиопортал
 ПРОСВІТА - КРИВИЙ РІГ
Воєнна історіяЧасопис Промінь Просвіти
zampolit
Українське життя в Севастополі
Український козацький портал

Сайти осередків СОУ

Кнопка ВОО СОУ
Кнопка КРоСОУ

Тернопільська СОУ


  • При використанні інформації посилання на  www.portsou.at.ua  бов’язкове.
  • Зміст матеріалів на сторінках сайту не завжди відображає офіційну позицію Всеукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ і адміністрації сайту.
  • Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних банерів, які надає сервіс "Ucoz".
  • Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.
                                                         
Locations of visitors to this page

© Портал українських офіцерів
(Спілки офіцерів України)
2022

E-mail редакції: rigsou@ukr.net
Використовуються технології uCoz